Lamar Odom, Başka Bir Yıldız Boks Maçının 2. Turunda Aaron Carter'ı Nakavt Etti

Sen Lamar Odom ve Aaron Carter’ın bu hafta sonu eleneceklerini anlamadığım için affedilirdim, ancak Cuma gecesi başka bir ünlü boks maçında Odom, önceki pop vokalistini şaşırtıcı olmayan bir şekilde övdü.

NBA şampiyonu Odom’un yaklaşık bir ayağı ve kilosu var. Carter’da ve onları ringde birlikte izlemek, Rocky Balboa ile antrenman yapan bir genç gibi görünüyordu. Odom’un maçı nakavtla kazanması ya da sadece 2 tur sürmesi sürpriz olmayacak.

Savaş, aslında adı geçen bir şirket aracılığıyla gerçekleşti. “Celeb Box” ve sadece Fite TELEVİZYON’da izlenebilir. Bununla ilgili neredeyse hiçbir şey gerçek hissettirmedi.

Ve eğer Odom ve Carter’ın katılımı bir beraberlik için yeterli değilse, savaş organizatörleri aynı şekilde daha önce kombine dövüş sanatçısı Chuck Liddell’i de misafir hakem. Her şey kulağa biraz WWE gibi geliyorsa, bunun nedeni çok daha iyi ve daha da kötü olmasıdır.

Paul bros gerçekten öyle görünse de Kendilerini boks yapmaya adayan bu savaş sadece program (ve nakit para) içindi, Carter zar zor arıyordu ve Odom ona tamamen sahip oldu. Odom’un Carter’ı yere sermesinin sadece birkaç kroşe aldığı düşünülürse, bu ringde pek fazla rakip yer almıyordu.

.