Lakers, 2022'de Dokuz Parçalı Hulu Docuseries Alacak

Los Angeles Lakers’ın son 40 yılları, Hulu’dan yaklaşan bir belgesel dizisinde vurgulanacak. Şu anda bir adı olmayan dokuz bölümlük görevin 2022 bir noktada başlatılması planlanıyor ve yürütücü yapımcılığını Jeanie Buss üstleniyor; Antoine Fuqua; Sanctuary Home eğlencesinden Kevin Mann, Michael Mann ve Brendan Bragg; Los Angeles Media Fund’dan Jeffrey Soros ve Simon Horsman; ve Lakers yöneticisi Linda Rambis.

Seri başlayacağı yıl 1979, Jerry Buss, Lakers’ın kontrolünü ele geçirdi ve NBA Orlando Bubble’da 2015 ‘nın şampiyonu oldu. Bir sürümde, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Jackson, Magic Johnson, Pat Riley ve Shaquille O’Neal’den oluşan çeşitli mevcut ve önceki oyuncular ve koçlarla işin bir parçası olarak konuşulacak.

“Dr. Buss, Lakers’ı 1979 satın aldığında, Çevrimiçi forum ve tüm olasılıkların fikri, “dedi Buss bir bildiride. “Ancak babam, en çılgın hayallerinde bile önümüzdeki yılların şirketimiz, ligimiz ve Los Angeles şehrimiz için neler getireceğini gerçekten tahmin etmemiş olabilir. Lakers’ın gerçek hikayesinin en sonunda dünyaya gösterilmesinden çok memnunum. – Hikaye anlatımını yıllardır takdir ettiğim yönetmen Hulu ve Antoine ile bu kadar yetenekli ellerde kaldığımız. “

” Mutluyuz Fuqua, bu belgesel dizisini dünyaya getirmek ve Lakers’ın ünlü tarihini aydınlatmak için ”dedi. “Sonsuzluğun en iyi spor markaları arasındaki bu kapsamlı inceleme, hepimizin son derece hevesli hissettiği bir iştir.”

.