Kyrie'ye Şişe Fırlatan Celtics Hayranı Aslında Suçlu Saldırı ve Batarya İle Suçlandı

İçin Şu anda NBA Playoff’larında 4. kez, Pazar gecesi Nets-Celtics video oyunundan sonraki tartışma, video oyununun kendisinde olanlarla ilgili değildi, ancak bir oyuncu veya onların ev halkıyla sınırı aşan bir hayran vardı. Russell Westbrook, Philadelphia’da kendisine patlamış mısır atıldıktan sonra, Trae Young New York’ta tükürdü ve Ja Morant’ın ailesi Utah’daki ırkçı saldırıları ele aldı, Kyrie Irving, İnternet galibiyetinin ardından bir Celtics hayranı tarafından kafasına bir su şişesi attı. Boston’da Video oyunu 4’te.

Bu olay, arenalardaki taraftar-oyuncu dinamiğinin ek konuşmasını teşvik etti. Arenaların arka planında bir kez daha neredeyse tam kapasiteye açılan bu sezon sonrası sayısız olay. Kevin Durant, oyun sonrası röportajında hayranı seslendi, tıpkı Charles Barkley gibi NBA’de video oyunundan sonra. Philly, New York City ve Utah’daki hayranlara eylemleri için bu 3 arenada kısıtlamalar getirilirken, şişeyi Irving’e fırlatan hayran, ESPN’in gerçekten tutuklandığını ve suçlandığını bildirdiği için çok daha aşırı bir şeyle uğraşır. Zararlı bir silahla saldırı ve batarya.

Boston Polislerine göre, bir tanık şüpheliyi belirtir– 21 – Massachusetts, Braintree’den Cole Buckley – Irving’e bir Dasani su şişesi fırlattı. Buckley, güvenli olmayan bir silahla saldırı ve batarya ile suçlandı ve Salı günü Boston Belediye Mahkemesinde yargılanacak.

Irving’in bu olayın ardından gelmesi, Boston’a nasıl alınacağına dair sorunlarını açıkça kaydetti, kendisine veya meslektaşlarına yönelik herhangi bir ırkçı sözün olmayacağını umduğunu akılda tutarak, sadece onun doğruluğunu doğrulamaya hizmet ediyor. bu hafta sonunun video oyunlarına girme endişesi. Taraftarın, arenada yasaklanmanın ötesinde yasal etkilerle uğraşması, ideal olarak, oyunculara bir şeyler fırlatmanın sadece sınırı geçmek olmadığını, ancak belki de size karşı itilecek suçlamalar için bir ön koşul olduğunu kabul etmede başkaları için daha yüksek bir caydırıcılık yaratacaktır.

.