Kyrie Irving'in Ayak Bileği Burkulması, Harden'ın Hamstringi Onları Video oyunundan 5 Dolara Karşı Uzak Tutacak (GÜNCELLEME)

Web’ler, Brooklyn’den 2-0’lık bir farkla ayrılırken Bucks ile 2. tur serilerinde bir boğazları varmış gibi görünüyordu, ancak seri New York’a geri döndüğünde, işler aslında büyük ölçüde değişti. Bucks evdeki her iki video oyununu da 2-2’lik eşitlikle kazandı, ancak Kyrie Irving 2. çeyreğin sonlarında Giannis Antetokounmpo’nun ayağına geldiğinde ideal bileğini burktuğu için Brooklyn için daha büyük endişelere neden olan Video oyunu 4 oldu. Boya.

Şu anda James Harden’ın Video oyunu 1’in bir dakikasında hamstring sakatlığı yaşadığını gören ve marjlarını 2 yıldız geride bırakan bir grup için sert bir darbe oldu. Milwaukee büyük bir galibiyet için giderek geri çekilirken Kevin Durant kadrodayken bile hata başarıyla sıfırdı. Video oyunu 5’e girerken, Web’ler Irving’in eksik olacağını anladılar ve Pazartesi öğleden sonra ayak bileği burkulmasıyla dışarıda olacağını açıkladılar.

Steve Nash, Kyrie Irving’in Salı günü burkulan sağ ayak bileğiyle Video oyunu 5’i kaçıracağını belirtiyor. Irving’in MR’ı vardı. Nash, Milwaukee’ye karşı bu dizide geri dönüp dönemeyeceği konusunda “kavramının” olmadığını söylüyor.

— Malika Andrews (@malika_andrews) Haziran 14, 2021

GÜNCELLEME: O Comes To Harden, Pazartesi günü seride daha sonra geri dönüş umuduyla egzersiz yapıyordu, ancak grup onu hızla dışladı.

Steve Nash, James Harden’ı belirtiyor. şu anda spor yapıyor. Nash, Salı günkü Video oyunu 5.

— Malika Andrews (@malika_andrews) Haziran

için durumunu anlamadı ,

Web’ler James Harden (en iyi diz eklemi sıkılığı) ve Kyrie Irving (ideal ayak bileği burkulması) Salı günkü 5. Video maçında Milwaukee’ye karşı resmi olarak çıktı.

– – Marc Stein (@TheSteinLine) Haziran ,

Bu kesinlikle muazzam bir ayrım yapmak, ancak Video Oyunu 4’ten sonra Steve Nash, dönüşü için gereksinimlerin tıp personeli ile tamamen aynı kaldığı Harden’ı acele etmeyeceklerini açıkça belirtmek için oruç tuttu. Oyun 3 ve 4’te (ve tüm sezonda) Milwaukee’de Bucks’ın eve ne kadar iyi daldığı göz önüne alındığında, Video oyunu 5, İnternet’in kendi sahasında oynaması ve tutması için gerekli hissediyor.

.