Kyrie Irving, Giannis'in Ayağına Düştükten Sonra Sağ Ayak Bileğinden Yaralanarak Video Oyunu 4'ü Solladı

Sonra Brooklyn’deki ilk 2 video oyununu İnternet kontrol ediyordu, Bucks 2. tur serilerini Video oyunu 3’te zorlu bir mücadele galibiyetiyle çok daha büyüleyici hale getirdi. ilk yarıya şiddetle itiraz etti, ancak 2. çeyrekte Kyrie Irving, Giannis Antetokounmpo’nun ayağına geldiğinde ve ideal ayak bileğini ciddi bir şekilde yuvarlayarak büyük bir rahatsızlık içinde yere düştüğünde Nets, çılgınca önlemek istedikleri bir manzara gördü.

James Harden şu anda video oyunu 1’de bir dakikadan daha kısa bir süre içinde bir hamstring yaralanması ile dışarıdayken, Kyrie Irving ve Kevin Durant’ın varlığı takım için hayati önem taşıyordu. Saldırgan saldırılarını sürdürme yeteneğine sahip ağlar. Aslında tüm sezon boyunca yıldızlarının eksikliğini kaldırabileceklerini gösterdiler, ancak 2’yi kaçırmak daha da zorlu bir mücadele. Irving’e yardım edildi ve nihayetinde kendi gücüyle soyunma odasına yürüdü, ancak açıkça ayak bileğinden kaynaklanan önemli rahatsızlıklarla başa çıktı.

Yayının gösterdiği alternatif açılar, Irving’in ayak bileğinin sert bir şekilde yuvarlandığını ve neredeyse kayıyormuş gibi göründüğünü gösterdi 90 dereceleri ve bu dizide statüsünün devam etmesiyle ilgili bariz bir sorun var.

LeBron James, Kyrie’nin yaralanmasına hemen hemen her NBA taraftarının evden izlerken verdiği tepkiyi aldı.

GÜNCELLEME: Web’ler aslında Irving’i yönetti Bir ayak bileği burkulması ile video oyununun geri kalanı için ÇIKIŞ.

Kyrie Irving en iyi ayak bileği burkulması nedeniyle video oyununun geri kalanı.

— Brooklyn Internet (@BrooklynNets) Haziran 13, 13

.