Korucular ve Başkentler Video Oyununa 3 Farklı Savaş Başladı Bir 2.

Korucular ve Başkentler bugün birbirlerinden hoşlanmıyor. Pazartesi gecesi, Panarin’i iki kez buza sürükleyen Tom Wilson ile yaptığı savaşta Artemi Panarin’in yaralandığı bir kavgadan sonra, Ranger’lar NHL’yi Wilson’a 5 dolar verdiği için yırttılar 000 para cezası ve onu askıya almamak.

Çarşamba günü, Rangers’ın sahibi James Dolan, grubun önde gelen şefi John Davidson ve Jeff Gorton’u kovdu ve bu beyannameyle kesinlikle hiçbir ilgisi olmadığı konusunda ısrar etti. Ligde yırtılma başladı, ancak zamanlama dikkat çekiciydi. Çarşamba gecesi, 2 grubun bir an önce oynaması gerekiyordu ve video oyunları arasındaki bir gün, iki taraf arasındaki kötü kanı soğutmak için hiçbir şey yapmadı.

Açılışta başlama, 3 çeşitli savaşlar Rangerlar hislerini açıklamayı seçerken, hakemlerin Madison Square Garden’da oldukça histerik bir sahnede her şeyi kırmaya çalışmak için kaymak zorunda kalması nedeniyle patlak verdi.

Bu, Wilson buza basmadan önce meydana geldi ve bunu yaptığında, Korucular onu hemen 2 savaşa daha başlatarak takip ettiler ve sonuçta bir palyaço oldu. şarj kutularındaki otomobil durumu.

NHL’nin bunun gerçekleşeceğini anlaması gerekiyordu ve iki tarafın bu gece yerleşip tipik bir hokey video oyunu oynayıp oynayamayacağını göreceğiz. veya bir çeşit savaş rekoruna doğru gidersek.

.