Korucular, Artemi Panarin'i Yaraladıktan Sonra Tom Wilson'ı Askıya Almadıkları İçin NHL'de Yere Çıktılar

Açık Pazartesi gecesi, Washington Capitals New York City Rangers’ı 6-3 yendi, ancak video oyunu, Caps forvet Tom Wilson’ın Rangers’ın Artemi Panarin’i yere düşürerek alt bacağını tetiklediğini gören internette bir karşılaşma için vızıltıyı tetikledi. Sezonunu sonlandıracak sakatlık.

Bu olay, Wilson’ın Pavel Buchnevich’in kafasına vurduğu ve Wilson’ı elinden almak için paten attığı zaman internette yaşanan bir kargaşadan sonra meydana geldi. . Wilson daha sonra Panarin’i iki kez yere düşürdü ve video oyunu hatalı davranışları için 000 dakikalık ücret ve kaba işleme için dört dakikalık ücret teklif edildi .

Tom Wilson bir 10 – Buchnevich’in kafasına yere yumruk atması ve Panarin’i vücuduna çarpması pic.twitter.com/fg2HRej8yD

– Brady Trettenero (@BradyTrett) Might 4, 2021

Video oyunundan sonra 2 koç ne olduğuna dair son derece çeşitli görüşlere sahipti, ESPN üzerinden.

“Hepimiz gördük. Yapabilen çizgiler var. Quinn, Rangers 6-3’ü izleyen Quinn, bu video oyununda temelde video oyununun hiçbir önemi yok. Artık bu ligde ciddi ciddi zarar görmüş olabilecek yıldız oyuncular arasında yer aldınız, “dedi. Başkentlere zarar. “Hepiniz ne olduğunu gördünüz ve onunla tekrar tekrar oluyor. Tamamen gereksiz.Capitals koçu Peter Laviolette buna inanmadı ikinci periyot boyunca alışılmadık bir şey. “Bunun sadece bir aldatmaca olduğuna inandım. Fiziksel oyun. Başlangıçta kalecide ve kalecide sıkışma ile ilgili bir şeyler oluyordu. Orada birçok oyuncu atladık. Çok yer alıyor, “dedi.

Bazıları videoyu yavaşça bozdu. Wilson’ın Panarin’i alaşağı etmesinin ne kadar zararlı olduğunu açıklamak için hareket, ancak lig, Buchnevich’e yaptıklarından dolayı tek cezanın para cezası olduğunu anladı.

Böylelikle, Rangerlar seçimle öfkelendiler ve NHL’nin oyuncu güvenliği başkanını, böyle bir durumda yapacağı tek şey 5 $ ‘ı yönetmekse, mevcut görevini sürdürmesi için “uygun değil” olarak nitelendirdi 000 iyi.

Bir ana grubu görebileceğiniz kadar kavrulmuş toprak beyanname, ligi ve adıyla oyun güvenliği başkanını çağırıyor. Diğer tarafta, Başkentler Wilson’un eylemleri hakkında çok daha fazla şöhrete sahipti, ilk tweet’inde “Capitals Select Violence” ve Wilson yaşıyordu “kira kontratı tamamen ücretsiz “Birinin kafasında silinmiş bir tweet’te, ancak yine de Wilson’ın daha sonra zafer sonrası ünlülerinde paketlemesi gereken bir resmi vardı. yağmurlu tweet.

2 grup Çarşamba günü New York’ta yeniden bir araya gelecek ve şüphesiz iki taraf arasında taşan bir miktar kötü kan olacak.

.