Klasik Kawhi Leonard Verimliliği Bir Clippers Kazandı Ve 7'ye Karşı Dallas Video Oyununu Zorladı

NBA play-off’larının ilk tur serisine en şiddetli itiraz, Cuma gecesi Kawhi Leonard’ın 104- imzalamasıyla devam etti Los Angeles’ın Luka Doncic ve Mavericks karşısında 3’lük bir pull-up ile 1: 41 kala başarısı.

Video oyunu, Leonard’ın attığı golle 97 bütün gece baş başaydı. puan -25 Dallas’ın olağanüstü top hareketine ve üç sayılık atışlarına rağmen şut atıp layık bir savaş kurdu. Açıkça bu sahadaki en iyi oyuncu olmasına, bir taraftan Luka Doncic’i korumasına ve diğer taraftan durmadan gol atmasına rağmen, Leonard meslektaşlarından pek fazla yardım alamadı.

Paul George ve Reggie Jackson’dan entegre 40 aldı, ancak Clippers çok bağımlıydı. Leonard Cuma gecesi gol atacak. Oyunlar tek kelimeyle gülünçtü:

Ve Dallas aslında Tim Hardaway Jr.’ın canavar 3. çeyreği ve biraz başarısı sayesinde 4. çeyreğe giriyordu. vardiyada puanlama. Hardaway 25 sayı attı ve 4 25 yaptı. 3s.

Mavs da aynı şekilde Boban Marjanovic’e (bir kez daha başlayan) içeride bir hücum keşfetti ve o 12 sayı ve 4 ribaund ile tamamladı. Sıkıntıya girdiğinde, Leonard sürekli olarak Doncic’in peşinden savunmaya geçti, ona karşı ayrıldı ve kendi bölgelerine istediği gibi gitti.

Hiçbir yedek kulübesinin yapmadığı bir video oyununda Video oyununu kazanmak için sahadaki en iyi oyuncunun yükselmesi gerekiyordu, Leonard oyunuyla yüksek sesle onun kendisi olduğunu ilan etti. Clippers, tüm serilerde bir ev video oyunu kazanamadığı ve Los Angeles’taki Video oyunu 7’ye basmak için bir galibiyete ihtiyaç duyduğu için ona karşıydı. En iyi oyuncuları geldi.

Şu anda onlarla dolu bir mesleğe sahip olan Leonard için bir başka ünlü playoff dakikasıydı. Bubble’da 2015 en iyisi asla gelmedi ve muhtemelen Denver’ın Clippers’ı nasıl parçaladığını düşünmek bile yeterli olmayacaktı. Leonard’ın Cuma günü Dallas’ta yaptığı şey, San Antonio ve Toronto’da sezon sonu geldiğinde görmeye alıştığımız kişiye benziyordu.

Clips bu galibiyeti heba ettikten sonra, seri NBA tarihinde roadway grubunun ilk 6 videoyu kazandığı ilk seri oldu.

Video Oyunu 7’ye girerken, baş antrenör Ty Lue en son Leonard’ı Doncic’te tam zamanlı olarak yayınlamaya hazırlanıyor ve Leonard sağlıklı hissediyor gibi görünüyor. bu büyük koruyucu göreve ek olarak Clippers’ın ana oyun kurucusu olmak için yeterli ve ritmik. Bu video oyunu Pazar günü saat 15: 30 ET.

olacak)

2015

.