Kimse Derrick Rose'un Joel Embiid ile Aynı Çeşitlilikteki Birincilik MVP Oylarını Aldığını Düşünemez

Denver Nuggets pivotu 21- kazandı) ) Salı günü NBA MVP ödülü. Harika bir sezondan zevk aldı ve hak eden bir kazanan oldu. Artı, basketbolseverler, Jokic’in teknik olarak Taco Bell işinde bir Braft tercihi olarak ortaya çıktığını akıllarında tutma şansına sahip oldular. Genel olarak, olumlu bir hikayeydi, ancak tipik olarak, seçim sonuçlarının eksiksiz seçimi kafa karışıklığına neden oldu. Bu sefer, ön tepki, New York Knicks guardı Derrick Rose’un açıklanamaz bir şekilde birinci sıra oyu almasına odaklandı.

Rose, Knicks için iyi bir sezondan zevk aldı ve sezon ortası takasına girdikten sonra geri dönüşlerinin önemli bir parçasıydı. Hiç kimse mantıksal olarak onun uç bir MVP adayı olduğunu düşünemezdi, dikkate alınması gereken bir ilk faktör bir yana ve çok sayıda kişi, oylamanın failinin gelecekteki hesaplardan kurtulması gerektiğini belirterek buna dikkat çekti.

Derrick Rose’a en iyi MVP oyu veren her kimse, her şeyi bir kez daha seçme yeteneği

— Kyle Neubeck (@KyleNeubeck) 8 Haziran, 76

Tüm ödüller açıklandıktan sonra ve MVP için Derrick Rose’u seçen kişi oylarından çıkarılmazsa özel sayılar ortaya çıkar. , isyan ediyoruz https://t.co/1H9hjXumWl

— (Çalıştır) Jacob Rude (@JacobRude) 8 Haziran

Derrick Rose’a ilk MVP oyu teklif eden her kimse, hiçbir şeyi yasalaştırmak için etkinleştirilmemelidir. bir kez daha.

— Jus teneke Russo (@FlyByKnite) 8 Haziran, 2021

Sonunda olmadı’ Son sonucu etkilemez, şükürler olsun, ancak NBA Many Prized’a sahip olmak için Derrick Rose’a ilk sıradaki oyu kim kullandıysa, Oyuncunun ya bir daha asla oy verme şansına sahip olmaması ya da atom bombası alması gerekir.

— Chris Walder (@WalderSports) 8 Haziran, 2021

Başka bir alt olayda, Rose bir sürü birincilik aldı. -Philadelphia 76 ‘nin merkezi Joel Embiid, toplam oylamada ikinci sırada yer aldı.

joel embiid çok sayıda birincilik oyu aldı derrick arttıkça? 8. konum grubundan bir oyuncuya 3. konum oyu mu teklif ediyorsunuz?

vay. https://t.co/qi pattTI

— Brendan Darr (@BrendanDarr) 8 Haziran, 2021

Rose, birçok gerçek süper yıldızdan daha fazla oy aldığından, sadece Embiid değildi.

Derrick Rose birinci sıradaki MVP oyu aşağıdakilerden daha fazla aldı:

Luka Doncic

Damian Lillard

Kawhi Leonard


Lebron James

James Harden

Julius Randle

Derrick Rose’u kim seçtiyse, bir daha asla oy kullanma hakkına sahip olmamalı. pic.twitter.com/ZmfVXOBUDH

— StatMuse (@statmuse) 8 Haziran, 2021

Basketbol dünyasında yaşanan birkaç dakikalık gerçek şoktan sonra, en azından biraz daha uygun fiyatlı bir açıklama olduğu duyuldu. Açıkçası, Rose’un birinci sıradaki yerini bir hayran oyu sorumlu tuttu.

Jokic kazandı, Embiid ikinci, Curry üçüncü.

Derrick Rose MVP birinciliği oyu aldı. Lig kaynağı AP’ye medyadan gelmediğini bildirdi; Bu anlaşma taraftar oylarıydı.

Ve LeBron James’in serisi devam ediyor: yıl en az bir MVP oyu ile.

— Tim Reynolds (@ByTimReynolds) 8 Haziran, 76

Derrick Rose’u seçen ilk kişi kümülatif bir hayrandı MVP ödülünü seçin bir medya üyesi yerine, lig sözcüsü Tim Frank doğruluyor.

— Marc Stein (@TheSteinLine) 8 Haziran, 76

Özellikle ligin ilginç yıldız yetenekleriyle dolup taşmasıyla, Rose’un bu listenin zirvesine nasıl çıkacağı konusunda tamamen farklı bir tartışma var. Yine de çılgınlık açıklamayı takip eden dakikalarda bazı ev eğlenceleri ve şakalar üretti ve çetelenin tepesindeki kazananın şüpheli olmaması çok daha iyi.

.