Kevin Pillar, Korkunç Bir Dakikanın Burnuna Fastball ile Düştükten Sonra Sahada Gezinme Yeteneğine Sahipti

Beyzbol, futbol ve hokey (veya belki de basketbol) yöntemine göre bir temas sporu olmadığı için ve daha yavaş oyun hızı sizi yokmuş hissine kaptırdığından, sık sık güvenli hissettiren bir spordur. Risk yok. Erkeklerin ne kadar zor attığı ve topun sopadan ne kadar hızlı çıktığı düşünüldüğünde, bu şeylerin birinden uzaklaştığı dakikalar, sadece vurmak ve vurmak için ne kadar zararlı olduğuna dair üzücü önerilerdir.

Bu sezonun öncesinde, Bryce Harper yüzüne hızlı bir topla vurduğunda korktu, ancak elini kaldırıp çekme yeteneğine sahipti direkt bir isabeti önlemek için kafasını zamanda geriye götürüyor Pazartesi günü Mets’in dış saha oyuncusu Kevin Pillar, Braves atıcısı Jacob Webb’in saatte Pillar’ın yüzüne, Atlanta’daki korkutucu bir sahnede burnuna kare şeklinde çarptı.

[WARNING: GRAPHIC VIDEO]

Kevin Pillar sadece bir adımla suratına bir delik açtım ve anında Atlanta’daki video oyunundan çıktı.

En iyisini diliyorum pic.twitter.com/ T 67 yrlkWoU

– UNB! Spor MLB (@unbsportsmlb) Olabilir , 2021

Pillar’ın sahada olduğu kadar hızlı kalkıp gezme yeteneği vardı, küçük bir mucize gibi görünüyor, ancak darbe aldığı burun köprüsünden çok kanaması vardı. Webb’in anlık tepkisinin, basitçe olan şey için açıkça korkunç hissetmek ve Pillar’ın TAMAM olacağını umarak korkutucu bir şekilde yere çömelmek olduğunu görebilirsiniz. Freddie Freeman ve sahadaki diğer herkes, Pillar’a çarptığında çıkardığı ses korkunç olduğu için aynı yanıtı verdi. Webb daha sonra sığınmada son derece şok oldu, atış koçu ve süpervizörü tarafından konuşuldu.

Braves koçları Kevin Seitzer ve Rick Kranitz, Jacob Webb ile konuşarak sığınak bankasına önceki yarı vuruşunu yatırdılar ⤵ pic.twitter.com/btCcycS4i

– Bally Sports South (@BallySportsSO) Mayıs 18, 2021

İdeal olarak Pillar iyi uzun ömürlü olacak, ancak kesinlikle uzun bir süreyi kaçıracak ve bu tür bir dakikadan hem fiziksel hem de psikolojik olarak geri dönme işi bir prosedür olacak.

GÜNCELLEME: Mets Pillar, sağlık merkezinde BT taraması yaptığını ve daha sonra nasıl yaptığını ideal olarak daha iyi anlayacaklarını belirtti.

Luis Rojas Kevin Pillar’daki mevcut yükseltmeyle:

“Bugün sağlık merkezinde kalıyor. CT taraması yapıyorlar. Öğreneceğiz daha çok bu akşam daha sonra. ” pic.twitter.com/ddy26 gdHyW

– SNY (@SNYtv) Mayıs 18, 2021

.