Kevin Durant'in Koruması Açıkça PJ Tucker ile Arasındaki Tartışmayı Ayırmak İçin Mahkemeye Koştu

Video Milwaukee Bucks ve Brooklyn İnternet arasındaki 3. maç en iyi tek kelimeyle açıklanabilir: korkunç. Şampiyon golleri olan bir grup grup arasında genel bir durgunluktu ve son zil çaldığında, Bucks kendi sahasını zaferle korudu, 86-

Kevin Durant’in geceyi özetleyen bir dakikası geldi. ve PJ Tucker burun buruna gitti. İkisi birbirleriyle biraz çene çaldılar, bu da meslektaşlarının ve yetkililerin Texas Longhorns setini kırmak için girmesiyle sonuçlandı.

Bu bir tür ultra oldu. Playofflarda beklediğiniz gergin dakika, ancak bunun büyüleyici bir dönüşü oldu. Bazı tipik çenelemelerin ötesinde o kadar agresif olmamasına rağmen, bir gardiyan, ortalığı ayırmak için sahaya koştu. Bunun neden olduğuna gelince, The Athletic’den Joe Vardon, adamın Durant’in bireysel guardı olduğunu bildirdi.

’90 ‘ lerin düşük skorlu, yere seren, sürükle-düşür, şampiyonluk maçıydı. Bir noktada, 3. çeyreğin bitmesine 5 dakikadan az kala Durant ve PJ Tucker burun buruna geldiler, sanki sıkıntılıymış gibi hararetli bir şekilde konuşuyorlardı. Durant’in Web’lerin maaş bordrosunda bulunan bireysel koruması, mahkemeyi onları ayırması için suçladı ve Tucker’ı itti. Bucks kalabalığı, bu sezon ilk kez tam kapasiteyle Kevin’e “f– KD” tezahüratlarıyla serenat yaptı.

İnternette maaş bordrosu olduğu gerçeği onu biraz daha az garip kılıyor, ancak yine de tüm bunların gerçekleşmesi biraz garip. Ne olursa olsun, stres taşmadı, gerçekten isteyebileceğiniz tek şey bu.

86 86

.