Juan Toscano-Anderson, Yeni Anlaşmasını İmzalarken Annesiyle Psikolojik Bir Telefon Görüşmesi Yaptı

Juan Toscano-Anderson, bu yıl NBA’deki en eğlenceli ve samimi hikayeler arasında. 28 yaşındaki Bay Location yerli, uzun yıllar G League’de oynadıktan sonra iki yönlü bir teklifle bu yıl NBA’e geldi. Sonunda, memleketi Golden State Warriors için bir rotasyon parçası olduktan sonra, bugün ekibin tam zamanlı bir üyesi olmak için grubun iki yıllık bir idaresini kabul etti.

Perşembe günü Toscano-Anderson, Warriors’ı imzaladı. Bunu yaparken, dakikayı onunla paylaşmak için podyumdaki annesini çağırdı. Her ikisi için de psikolojik bir dakikaydı ve daha sonra aklında bir şey vardı: onu ziyaret etmek ve evde yemek pişirmek.

“Sizden çok memnun olduğumu bildirmek istedim evlat” dedi. “Asla pes etmediğin için çok minnettarım. Tanrı’nın aslında sana kalbinin arzularını sağlamış olmasına çok sevindim. Aslında bunu senin için diliyorum, sadece seni memnun eden şey için. Ve sahip olduğun her neyse. çaba için. ”

Toscano-Anderson da kardeşine yeni teklifinden elde ettiği paranın bir kısmıyla bir araç almaya hazırlandığını belirtti.

Juan Toscano-Anderson, yepyeni anlaşmasını imzaladıktan sonra küçük kardeşine araba ve kamyon satın alacağını belirtiyor. Duygu elle tutulur. pic.twitter.com/IzODrcetum

— Wes Goldberg (@wcgoldberg) Mayıs 14, 2021

“Küçük kardeşime yardımcı olabildiğim için çok heyecanlıyım , “basın muhabirlerine haber verdi. “Sadece bir hafta önce ehliyetini aldı ve … Bana küçük bir jest olabilir, ancak 18 ‘da araca sahip olamadım 26 yaşıma kadar ilk arabalarımı ve kamyonumu bile alamadım. Bunun gibi küçük şeyler, erkek. Küçüklerime yardım etme yeteneğim olacak Kardeş bir araç olsun. Bu onun hayatını değiştirecek. Görev alma yeteneğine sahip olacak, hareket edebilme yeteneğine sahip olacak. Oğlan olma yeteneğine sahip olacak, genç bir insan olacak ve ihtiyacı olmayacak anneye bağlı olmak. Düşündüğüm gibi küçük şeyler. ”

“Elbette, grupta yer aldığım ve basketbol oynamaya devam ettiğim için çok heyecanlıyım,” diye devam etti, ancak bu sadece hayatı değiştiren bir anlaşma. Bu bir hayat- imzayı değiştirmek. Ve yapılacak daha çok iş var. Bunun gibi senaryolarda çok mutlu olduğum için bir tür paranoyaklaşıyorum, ancak gerçek çalışma şimdi başlıyor.Gerçekten dolayı baskı hissettiğimi söylemek istemiyorum baskı hissetmiyorum, ancak yapmam gereken daha çok şey var. “

Bu, ne kadar çok yapmanın sadece bir oyuncuya değil, o ve onun ev halkı. Toscano-Anderson’ın annesiyle o dakikayı paylaşması ve şimdi evinin hayatını nasıl değiştirebileceğini tartışması olağanüstü.

.