Joel Embiid, Yaralı Diz Nedeniyle Video Oyunu 5 Sihirbazlara Karşı Şüpheli

Philadelphia 76 oyuncuları, Çarşamba gecesi Washington Wizards’a karşı Video oyunu 5’te oynayabiliyorlarsa Doğu Konferansı Yarı Finallerinin eşiğindeler. Yepyeni bir rapora göre, işleri kapatmaya çalışırken en iyi oyuncularının hizmetlerini almaları pek olası görünmüyor.

ESPN’den Adrian Wojnarowski, Joel Embiid’in Video oyunu 4’te dizindeki bir sakatlık geçirdikten sonra çarşamba günü konuşmaya karar veremeyeceğini söyledi.

Joel Embiid, Video oyunu 5 için şüpheli olacak, kaynaklar ESPN’i bilgilendiriyor. Bugün en iyi dizinde bir MR çekildi ve ertesi gün daha da incelenmesi bekleniyor.

– Adrian Wojnarowski (@wojespn) Haziran 1, 2021

Embiid, Pazartesi gecesi ilk çeyrekte Robin Lopez tarafından engellendikten sonra takla attı. Video oyununda kalma yeteneğine sahipken, iri adam temkinli hareket ediyordu ve nihayetinde yöntemini değerlendirme için soyunma alanına yerleştirdi. İkinci yarının başlangıcında zemine geri dönmedi ve sonunda diz rahatsızlığı ile görevden alındı. Philadelphia, arada Embiid olmadan çok iyi mücadele etti, ancak Sihirbazlar kazanmaya devam etti, 122 – 114

Sixers’ın Embiid olmadan sonraki 3 video oyununda sonunda Washington’u yenme yeteneğine sahip olması gerekiyor, ancak kesinlikle , MVP olasılığı uzun bir süre dizlerinin incinmesi nedeniyle devre dışı kalması durumunda şampiyon kazanma potansiyel müşterileri önemli ölçüde azalır.

.