Joel Embiid ve Sixers, Video Oyunu 2'de Hawks'ı 16 Sayılık Galibiyetle Seriyi Eşitledi

Philadelphia 76 oyuncuları, bir ev kaybından sonra bir ciddiyet duygusuyla Atlanta Hawks’a karşı Video oyunu 2’ye girdiler. Video oyunu 1. Tüm 48 dakikalar boyunca sorunsuz seyirler olmasa da, Sixers mükemmel bir şekilde toparlandı ve Joel Embiid’in arkasındaki hücum kanadını kontrol altına aldı. ve Shake Milton’dan beklenmeyen bir dalgayı serinin bile 118-76 zaferine götürmek.

Açılış dakikaları tamamen Sixers’a aitti. ) -6 çalıştırın. Philadelphia, ihbardan sadece saniyeler sonra basit bir konteyner üretti ve Hawks sadece 3’e 13 ateş etti. , seyirciler sallanıyordu.

Tobias Harris, Sixers’ın ilk dakikalarında çok büyüktü, sayı attı hareketin ilk 5 dakikasında puan alır.

Harris ilk çeyrekte 17 sayı attı ve Philadelphia, bir ile anlaşmadan önce) kadar 14 puan öndeydi. – sonra)- puan önde dakika. Sixers, Trae Young’a karşı çok daha iyi bir iş çıkardığı için sadece hücum da değildi.

Ancak Atlanta, 2. çeyreğe bir ile başlarken) sönmedi. -2 koşu. Bu, açığı 2’ye indirdi ve yine Philadelphia’nın yedek kulübesine yağ damladı.

2. çeyrekte, başlangıçta Embiid ve Clint Capela’nın smaç alışverişi yaptığı çok sayıda havai fişek vardı.

Ardından, yarının son dakikasında iki teknik faul alan Embiid, Danilo Gallinari’yi geçti.

Embiid yedek kulübesine kadar devam ediyor. mola, Hawks geç bir büyüme sağladı, Kevin Huerter ve Gallinari ilk yarı farkını 2’ye düşürmek için üçlüleri dönüştürdü.

Atlanta’nın yedek kulübesi ilk 2 çeyrekte baskındı ve onları korudu nişanlı. Huerter ve Gallinari 30 puan için entegre oldular ve Embiid zemini terk ettiğinde, Hawks’ın kredisi temas halinde kalıyor.

Daha ilk yarı bitti.

Joel Embiid ile Sixers:

: 39, +17

Joel Embiid’siz Sixers: 6: 21 –

— Adam Aaronson (@SixersAdam) 9 Haziran,

İlk yarıdan çıkan Sixers nispeten geri çekilme tehdidinde bulundu. Philadelphia, 3. çeyreğin ortasında bir 14 -4 serisi yarattı ve aldı) -46 ve avantajlarını gösteriyorlar.

Ancak Hawks’ın hepsi solmaya hazır değildi ve gecenin en iyi tek koşusunu yaptılar. Bogdan Bogdanovic arka arkaya üçlükleri a anahtarına dönüştürdü 12 -2 koşun ve bittiğinde, Atlanta gecenin ilk liderliğini 80-73 aldı. 2 ile: 41 3. sırada kaldı.

Atlanta’nın liderliği uzun sürmedi, ancak Philadelphia 3. çeyreğin sonunda farkı 7 sayıya çıkardı. Sixers’ın sadece 4 farkla önde olacağı görülüyordu, ancak Milton ev grubunda bir artış sağlamak için derin bir zil çaldı.

Milton bitmedi, çünkü sonunda o oldu. Philadelphia için gecenin kült kahramanı. İlk maçında 23 sayı attı dakikaları, Doc Rivers’ı inancından dolayı memnun etti ve sonunda bir

olan şeyin anahtarını verdi. -0 Sixers’ın video oyununu başarıyla bitirmesi için toplam sayı.

Hawks hiçbir zaman oradan kaçamadı ve Philadelphia’nın Trae Young’ı yavaşlatma yeteneği önemliyken, Sixers’ı getiren hücum oldu. Embiid baskındı, 23 sayı ve 46 ile bitirdi. ribaund aldı ve Philadelphia elit bir seviyede (2. yarıda sadece 2 olmak üzere 9 top kaybı) topa baktı ve önemli bir şut etkinliği sağladı (

döşemeden yüzde, 46 yüzde 3). Atlanta’nın hücumu, özellikle Huerter ve Gallinari’nin yedek kulübesindeki prizması sayesinde büyük ölçüde güvenilirdi, ancak Hawks fırtınayı savuşturmak için yeterince duramadı.

Sonunda, Atlanta, bir playoff serisinin ilk 2 video oyununda herhangi bir karayolu grubunun aradığı ayrımı korudu. Yine de Embiid’in sağlığı ve verimliliği ideal talimatlarda nispeten trend durumda ve Hawks, Cuma günü State Farm Arena’da Video oyunu 3’e ev sahipliği yaparken Video oyunu 1 sihrini yeniden kazanmaları gerekecek.

.