Joel Embiid, Kawhi Leonard'ın Beast Dunk On Derrick Favors'a Hayran Olmak İçin Baskısını Durdurdu

Sonra Utah’ta ilk 2 video oyununu bırakan Clippers, Kawhi Leonard ve Paul George’daki 2 yıldızlarının liderliğini takiben Cumartesi gecesi Video oyunu 3’te bir patlama galibiyetiyle serideki varlıklarını ortaya koydu ve serinin olmayacağını açıkladı. cazibe almak için bu kadar basit olun.

Video oyunu 4’ün ilk yarısı Video oyunu 3 gibi berbat geçti, çünkü Clippers iyi şut çekmeye devam ediyor, allure’ın hücumu sıkıştı çamurda ve L, A.’nın önde gelen yıldızları her iki taraftaki aksiyonu yönetiyor. LA’nın küçük toplara olan bağlılığı, aslında cazibenin devasa kadrosuna karşı devasa bir yöntemle yerleşti, Utah’ı rotasyona soktu ve dışarıdan mükemmel görünümler açtı. Clippers’ın şu anda kontrolde olduğu ve puanların arttığı 4. Video oyununun ilk yarısının sonlarında, Kawhi ünlem işaretini yarıya koydu. Derrick Favors’ta korkunç bir smaç.

Clippers profesyonel fotoğrafçısından alınan bu görüntü, Donovan Mitchell’in yüzünün Kawhi’yi gördüğünde herkesin nasıl hissettiğini ideal bir şekilde özetlediği bir poster smacı olarak smaç hakkını gerçekten veriyor. beklenmedik bir şekilde reçel için yükseldi.

Smaç o kadar harikaydı ki, Atlanta’daki Video Game 4’te Hawks’a sinir bozucu bir kayıptan yeni çıkmış olan Joel Embiid, oyun oynarken video oyununun tadını çıkarıyordu. ve Kawhi’nin muazzam smacına yanıt vermek için yanıtın ortasında durması gerekiyordu.

Joel Embiid “Video oyununun başlangıcından itibaren , soyunma odasına dönmeden önce bile, bu akşam elimde değilmiş gibi görünüyordum. Ve açıkçası şunu yazabilirsin … Aman tanrım? Şu smacı görüyor musun? Şu Kawhi Dunk’ı görüyor musun. Guy … Ancak video oyununun başlangıcından itibaren bunun zor olduğunu görebilirsiniz.”

— Derek Bodner (@DerekBodnerNBA) Haziran 15, 2021

Bu noktaya kadar playoffların smacıydı ve Kawhi yükseldiğinde sık sık olduğu gibi, Joel Embiid’in dizindeki fiziksel rahatsızlığı ve Hawks’ın bir

kaldırdığını görmenin psikolojik rahatsızlığını ele alması bile, tüm bunların asıl sürprizini çok daha ilginç hale getirdi. – puan açığı.

2021

2021

.