Joc Pederson Kesinlikle Vuruş Yaptı Fikri Bir Başarı Oldu

Cubs ve Dodgers, Çarşamba gecesi Wrigley Field’da LA’in 10 en üstte 4-3 öne geçmesiyle ek bir vuruş mücadelesi sağladıklarını keşfettiler.

10 ın sonunda, Chicago erkekleri 2. ve 3. sıralarda hiç yokken aldı Bir yürüyüş ve vahşi bir adımdan sonra koşucuları ilerletti. Şiirsel tarzda tabağa adım atmak önceki Dodger Joc Pederson’dı. Eski grubuna karşı video oyununu kazanma olasılığı olan Pederson, bir tane aldı ve onu ideal merkez sahaya götürdü. Pederson, bir walk-off homer’a vuracağına inanıyordu ve olay anında sopasını ana üssünde bir miktar güçle çevirdi.

Bir sorun vardı, taçlandırıcı bir başarıya imza atmamıştı ve aslında video oyununu bağlamak için uzun bir fedakarlık uçuşu yapmıştı.

Bir kurban sineğine vurmak doğal olarak gereklidir, ancak Dodgers sonraki 2’de kasıtlı olarak gezinirken Yavrular vuruşta daha fazla yararlanamadı. vuruyor ve Wilson Contreras’ı 4-4’te bağlanan 11. Yeterince kötü değilse, 11 ‘nın tepesinde, koşucular birinci ve üçüncü sıradayken, Dodgers ikili oyun olması gereken bir şeye topraklandı. Ancak, Javy Baez 2. sıradaki koşucuyu, Anthony Rizzo’nun atmadan önce ilk adım atmak için sola doğru 6 inç adım attığını varsayarak etiketlediğinde rıza koşusunu aldı. Yapmamıştı ve koşucu gol attı.

Neyse ki Matt Duffy, Pederson ve Rizzo’nun arkasına geçmişti,

bağlamak için. Uygun bir şekilde, önünde yürüdükten sonra, sahadaki gafını telafi etmek zorunda kalan ve Duffy’yi plakalamak ve Cubs’a bir galibiyet teklif etmek için iki-out single’ı vuran Rizzo’ydu.

Bu, Joc’un nihai bir kayıpta erken bir atışın acımasını hissetmek yerine sopasıyla güldüğünü ve Rizzo’nun yanlış olanı düzeltdiğini gösterir. vuruşun baş yarısından.

.