Jimmy Butler Playofflar İçin 'Aptalca Güvende' Olduğunu Belirtiyor

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, kendi hesabına göre, playofflar için “aptalca güvende” ve Milwaukee Bucks ile bir ön maç.

Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Aptalca güvende olduğuma inanıyorum, bunu size bildirebilirim” dedi. “İzlediğim film miktarı, mahkemede video oyunumla ilgilenmek için harcadığım, herkesin zeminde nerede olacağını bulmaya çalıştığım zaman. Herkes için farklı bir yıl. Ben ‘ Ben buna benzeyen tek kişi değilim, herkes, ancak benden çağrılmamı beklediklerine inanıyorum. Topun her iki tarafında, video oyununun her unsurunda tamamen farklı bir özel oyuncu olun ve hoşuma gidiyor . Sanki hiçbir şeyi geride tutmuyorsun ve her şeyi dışarıda bırakıyorsun. Ben bunun için buradayım. “

Bu alıntı son derece basit Kendini Bu yıl bir All-NBA kalite sezonu radarında. 500 ile karşılaştırıldığında, daha fazla gol atıyor, daha fazla çekim dengeliyor, kariyerinin zirvesindeki yardımı dengeliyor ve toplam en iyi şut sezonunu Heat’i yükseltmede geçiriyor. ”

Pratikte üçüncü telli Wolves oyuncularıyla eğlenen ve grubun yeni başlayanlar bir noktayı göstermek için saha dışında. Butler, NBA’den Chuck Norris gibi, gerçekten ne kadar mükemmel olduğu gerçeğini çevreleyen çok sayıda yanlış anlamanın olduğu bir şey. “Aptalca güvende olduğuma inanıyorum” gibi alıntılar Jimmy-isms veya Butler-ims veya daha abartılı bir şey olarak adlandırılmalı.

Butler, Perşembe günü, Bulls’un eski meslektaşı Bobby Portis hakkında soru sorduğunda gerçekten dikkate değer bir alıntı daha yaptı, şu anda Bucks ile bahis yapıyor.

Jimmy Butler, birlikte eğlendiği Dollars ‘Bobby Portis’e gülümsüyor. Chicago:

“Bahse girdiği işlev çok önemli. Onun adına fazlasıyla mutluyum. Gurur duyuyorum Onun nereden geldiğini anlıyorum. Başarıya devam etmesini istiyorum.

“Sadece bu seride değil.”

– Malika Andrews (@malika_andrews) May 20, 2021

Yine de, Butler’ın – bu kişiliği ve varoluşuyla – Heat’i playofflara alarak Bucks’la başa çıkması için, onları yenen Bucks’a sahip olmak keyifli. Playoff’larda NBA Finalleri yolunda 2015. Bu yıl 3-6 maç, Heat bir kez daha düşük olarak güçsüz durumda. ” dedi. tohum bakışı üzülmek için. Varmak için, açıkça “aptalca güvence altına alınmış” Butler girişimini ziyaret ediyoruz ve Bucks’ın unvan fırsatlarını yok ediyoruz.

.