Jimmy Butler Garbage, Heat-Timberwolves Boyunca Karl-Anthony Kasabalarından Konuştu: 'Sen Bir Kaybetsin, Şu Anda Seni Ne Zaman Sersemledim'

Miami Heat ve Minnesota Timberwolves, Cuma gecesi, bir öncekine bazı tohumlama sonuçları ve ikincisinin genç çekirdeğinin birbiriyle kimya inşa etmesi için başka bir olasılık olan bir video oyununda kullandılar. Aynı şekilde Jimmy Butler’ın eski grupları arasında yer almasından oluşuyordu ve bu da ona önceki meslektaşları arasında konuşma şansı sağladı.

Yakalanan sahada mikrofonlar Bam Adebayo’dan önce Butler ve Karl-Anthony Kasabaları arasında gidip gelen çenelerin birkaçı ücretsiz bir atış yaptı – bir dizi Timberwolves, Juancho Hernangomez ve Jarred Vanderbilt’in ikisi arasında hareket ettiğini belirtti. şeylerin gerçekten kaynamasını önleyin. İleri geri hareketlerin birkaçı karışık, ancak Butler’dan 2 satır açıktı: “Sen bir eziksin, şu anda seni en kısa sürede punkladım.”

Bir tazeleme olarak, Butler’ın Minnesota’daki zamanı, birkaç şeyi saymak gerekirse, üçüncü dizgilerle meşhur bir şekilde eğlendiği ve Towns liderliğindeki yeni başlayanlara götürdüğü bir uygulamanın ardından sona ermişti. Uygulamayla ilgili bir rapor, Butler’ın bunu Kasabalar’ın durmak bilmeyen bir adresi yaptığını ileri sürdü ve bu da kocaman adamı “sorunlu ve suskun” hale getirdi. Butler nihayetinde Philadelphia 76 üyelerine dağıtıldı ve aslında birkaç yıl geçmesine rağmen, tüm bunlar göz önüne alındığında, oldukça uzun bir hafızası olduğu anlaşılıyor.

.