Jayson Tatum, Video Oyunu 3'te Celtics'i Web Üzerinden Yükselttiğini Gösteren 50 Kişi İçin Patladı

Boston Celtics aslında Brooklyn Nets’ten bir video oyunu çıkardı. Beantown’da ideal bir fırtına, Doğu Konferansı’ndaki 7 numaralı tohum takımının seri açığını ikiye böldüğüne yardımcı olmak için bir araya geldi, Boston 125 – 119 Cuma gecesi kazanır.

Gecenin adamı, genellikle olduğu gibi Celtics’e iyi fikirlerin geldiği durum, Jayson Tatum’du. All-Star forveti, 50 puanla 41 bir playoff kariyeri rekoru kırdı – – 30 için 7 yardım, 6 ribaund, 2 çekim ve bir blok ile şut. Olağanüstü biriydi, görünüşte herhangi bir şeye ve Nets’in ona atmaya çalıştığı her şeye karşı bir yanıt alıyordu ve Boston’da erken fethederek önemli bir işlev görüyordu -4 açık.

Genelde Boston kazandığında meydana gelen bir diğer şey: Marcus Smart, etkili bir şekilde puan alma yeteneğine sahipti, düşüyordu 23 8’de – 11 çekim. Tristan Thompson’ın (19 puanlarını dahil edin, 13 ribaundlar) ve Evan Fournier (15 sayı, 5 ribaund) ve Celtics, Kemba Walker’dan özellikle mükemmel olmayan bir skor gecesini atlatma yeteneğine sahipti (3 for – 45 atış, ancak 8 ribauntu olmasına rağmen) ve basit 10 bench’i işaret ediyor.

Aynı şekilde Brooklyn’in yüksek gereksinimleri nedeniyle boş bir gece geçirmesine yardımcı oldu. James Harden ve Kevin Durant inanılmazdı – önceki puan 41 50 – için – 18 çekim ve

ile 3’ten 7’ye – 12 klip yardımcı olur ve 7 ribaund alırken, ikincisi gol atarken 39 on 13 – için – 24 9 tahta ile çekim.

Bunların ötesinde, ancak çok sayıda rahatsız edici çıktı. Kyrie Irving, Boston’a geri döndüğünde, 6’da puan 16 – 17 atış yaparken, kalan 6 oyuncu toplamda

puan.

Celtics’in ne kadar iyi oynadığının, kazanma kabiliyetine sahip olduğunun kanıtı hala. Brooklyn, makul ölçüde boş geceleri için hala vuruyor 45. Çabalarının yüzde 2’si sahadan, 42. 3’lerinin yüzde 1’i ve pek çok sayı altında kazanmak için yeterli olacak şekilde 27 ücretsiz atışlar yaptılar. senaryolar. Boston yine de tarladan yanıyordu, yapıyordu 50. Sepetlerinin yüzde 6’sı ve 41 üçlülerinin yüzdesi. Thompson, özellikle, bir playoff kariyeri zirvesini birbirine bağlayan 9 suçlu tahtayı çıkardığı için, rahatsız edici camla yaptığı anlaşma için bir sınır fikrine layıktır.

Bütün bunlara rağmen, Celtics, Brooklyn’in ne kadar mükemmel olabileceğine ve bu kadar yetenekli bir grubu idare ederken marjların ne kadar büyük olduğuna dair bir ipucu olarak, Web’leri hala zorlukla tuttu. Konu sakatlıklar ve oyuncular COVID nedeniyle zaman kaybettiğinde bu yıl cehenneme dönüp giden bir Boston takımı için – 19 prosedürler, bir galibiyet seçmek ve bunu Doğu Konferansı’nı favorilerden birine karşı bir seri yapmak iyi bir artış. Ve kim anlar? Tatum’un, Durant, Harden ve Irving’in herhangi bir karışımıyla parmak uçlarına gittiği birkaç video oyunu daha olabilirse, muhtemelen Boston bu seriyi biraz daha uzatabilir.

Celtics ile Nets arasında 4. Video Oyunu Pazar akşamı oynanacak. TNT’de saat 19: 00’da (EST) haber verilecek.

.