James Harden Video oyunu 1'e Bir Dakikadan Az Kaldı Bir Hamstring Sakatlığı Olan Bucks'a Karşı (GÜNCELLEME)

GÜNCELLEME: Brooklyn Webs, Harden’ın 1. Video oyununun

bittiğini açıkladı. eylem saniyesi. Yine de dizinin geri kalanı için durumunu açıklamadılar.

Brooklyn İnternet eyalet yıldızı James Harden (en iyi hamstring) bu geceki video oyununun geri kalanı için dışarıda.

— Chris Haynes (@ChrisBHaynes) 6 Haziran, 22

DAHA ERKEN: NBA’in rutin sezonunun son bölümünde James Harden’ı rahatsız eden sinir bozucu hamstring yaralanması, aslında korkunç başını kaldırmış gibi görünüyor. Milwaukee Bucks’a karşı Brooklyn İnternet Doğu Konferansı Yarı Final maçına bir dakikadan kısa bir süre kala Harden, beceriksizce ayağını bir arabaya koyduktan sonra soyunma odasına yürüdü.

Harden, vardiyada topa basarken köşede Joe Harris’e pası kamçıladı. Harden anında topallayarak ayağa kalktı ve zeminden inerken en iyi hamstringini tuttu. Bir önceki ligin MVP’si soyunma odasına gitti ve bu noktada bir önceki lig MVP’si soyunma odasına gitti.

Önceki bir hamstring yaralanması, Aslında tamamen tedavi edildiği düşünülen bir tanesi, Harden’ın 20 video oyunlarını Nisan ve Might arasında harcadı. Oynadığı tek video oyunu, çünkü zaman periyodu Harden’ı 4 için zemini alırken gördü: 22, bu noktada hamstring yaralanması onu tetikledi. Webs’in video oyununu New York City Knicks’e karşı bırakın.

Belirtmeye gerek yok, ancak Harden’ı kaybetmek Brooklyn’in umutları için kesinlikle acımasız olurdu. bir şampiyon kazanma yolunda gerçekten harika bir Bucks grubunu ortadan kaldırmak. Durumunun ilerleyişi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça sizi güncellemeye devam edeceğiz.

22

.