James Harden, Ritimde Kalmaya Devam Ediyor İlk Video Oyununu Geri Döndü: 'Övünmek Ya Da Hiçbir Şey, Ancak Bu Video Oyununda Gerçekten Yeterim'

Brooklyn İnternet, sezonun 46 galibiyetini Çarşamba gecesi, rahat bir tarzda 128 – 116 Doğu’daki 2 tohumu koruyacak başarı. Bir play-in grubu için galibiyet, Webs gibi bir takım için önemli bir haber değil, ancak Çarşamba günkü video oyunu, James Harden’in eksik kaldıktan sonra geri dönüşünü gördüğü için çok önemliydi 20 Hamstring stresi olan video oyunları.

Web’lerin yıldızları arasında bir eksiklikten geri döndüğünde göreceli olarak doğru olduğu gibi, Harden ve bir bütün olarak grup bunu kaçırmadı oy vermek için 18 puanları dağıtmak

sahada 26 dakika içinde 7 ribaund almanıza yardımcı olur. Kyrie Irving, Spurs video oyununu yüzünde bir kontüzyonla kaçırdığı için Brooklyn hala tüm yıldızlarını bir araya getirmeyi bekliyor, ancak Harden’in tipik benliği gibi göründüğünü görmek İnternet ve hayranları için hoş bir manzaraydı.

Video oyunundan sonra, Harden’e bir 20 – video oyunu eksikliği ve dikkate değer bir eylem kullandı.

James Harden ne kadar hızlı olduğunu şok etmedi Web’ler için şeylerin dolaşımına geri dönme yeteneği:

“Övünmek falan değil, ancak aslında bu video oyununda ustayım” pic.twitter.com/jVpDkh6X1g

— İnternet Videoları (@SNYNets) Olabilir 13, 2021

“Tam olarak değil. Övünmek veya başka bir şey olmasa da, bu video oyununda gerçekten ustayım” Harden belirtti. “Video oyununu çalışıyorum, gerçekten bencilce. Video oyununu alıyorum ve her gece düzgün oynuyorum. Yapamayacağım hiçbir şeyi yapmaya çalışmıyorum veya grubuma fayda sağlamıyorum. Bu ruh hali doğru. beni gerçekten mükemmel bir konumda tutuyor. ”

James Harden’in basketbolda gerçekten yetkin olduğu tarafsız bir gerçektir, bu yüzden bunu söylerken ve tartışırken kesinlikle yalan söylemiyor– kendi içinde kalmak ve video oyununu oynamak, genç oyunculara gerçekten harika bir mesaj. Bu, tüm Web yıldızlarının yaptığı bir şeydir ve Harden ve KD ve Kyrie’nin hepsinin kendilerini, video oyunlarını ve gruba yardımcı olmak için nasıl oynamaları gerektiğini anladıkları için, eksikliklerden sonra geri dönüşte neden bu kadar etkili olduklarına aittir. Zamanını kaçırdıktan sonra aşırı şey yapmaya zorlamıyorlar ve bazı yıldızların yönteminde bunu yapmaları istenmiyor ve bu 3 süper yıldıza sahip olmanın en üst düzeyine ait, ancak diğerleri dışarıda olsa bile, onlar Video oyunlarını en iyi olduklarının ötesine genişletme girişiminde bulunmadan nasıl öne çıkacaklarını anlayın. Harden gibi biri için uygun alan çok büyük olduğu için ligdeki herhangi bir oyuncunun en rahatsız edici video oyunlarından birkaçına sahip olmaya yardımcı olur, ancak bu, daha küçük boyutlarda bile insanlarda yankılanması gereken bir mesajdır. o anda kim olduğunuzun en iyi varyasyonu olma işlevini görür. Bu, kendinize ve grubunuza aşırıya kaçmaya çalışmaktan daha fazla yardımcı olacaktır ve Web’ler bunu iyi yapan bir grubun güzel bir örneğidir.

.