Ja Morant'ın Babası Derinlemesine Korkunç, Irkçı Düşünceler Caz Hayranlarının Video Oyunu Boyunca Yaptığı Düşünceler 2

3 Jazz hayranları, Ja Morant’ın ailesine karşı ırkçı sözler yaptıktan sonra Utah’ın arenasından sonsuza kadar yasaklandı. Ja’nın babası Tee Morant, kendisinin ve ailesinin video oyunu boyunca bazı hayranlarla “mükemmel huylu çöp konuşmasından” memnun olduklarını, ancak 3 kişilik bir grup, kendisine yöneltilen korkunç açıklamaları ayrıntılarıyla anlatırken, sınırı korkunç bir şekilde geçtiğini belirtti. kendisi ve ailesi, Çarşamba günü Utah’daki 2. Video oyunu boyunca ESPN’den Tim MacMahon’a Perşembe günü.

Morant, “Anlıyorum,” dedi. “Bütün video oyunu boyunca bunu yapıyorduk. Bu, heckling’den farklı. Bu, doğrudan doğruya yanlış bir davranıştı. Bu, haddinin çok aşağısıydı. Kesinlikle bu kadar hiçbir şey ifade etmiyorsunuz. Bu, heckling’in ötesinde.”

Kıdemli Morant’a göre, bir taraftar, diğer yarısı Jamie’ye karşı ateşli bir açıklama yaptı. Bir başkası ona, “Sırtına bir kuruş koyacağım ve seni dans ederken göreceğim, genç çocuk” dedi. 3. bir fan Jamie Morant’a “Kapa çeneni, kaltak” dedi.

Allure, kimin dahil olduğunu tam olarak tanımlamayan bir bildiri yayınladı, ancak “Utah Jazz kesinlikle Rahatsız edici veya rahatsız edici alışkanlıklara tolerans yok. Dün gece Video oyunu boyunca sözlü bir karşılaşma da dahil olmak üzere bir olay meydana geldi 2. Arena güvenlik personeli devreye girdi ve inceleme 3 Jazz hayranının sonsuza kadar ortadan kaldırılmasına ve yasaklanmasına yol açtı. “

Ja Morant Perşembe gecesi olay hakkında birkaç tweet attı ve aslında Video oyunundan sonra “#protectourplayers” tweet’ledi 2.

olması gerektiği gibi. Evim, kendilerine ve meslektaşlarıma uygunsuz şeyler söylenmeden beni ve meslektaşlarımı neşelendirebilmelidir https://t.co/CWiJIpkq03

– Ja Morant (@JaMorant) Might 28, 2021

Evim bana çevrelerindeki diğer tüm caz hayranlarının sevgisini hissettiğini söyledi. bir çift ile birbirimize içecek aldım.

bu 3 kişi çok ileri gitti https://t.co/1XvjXcPVOo

— Ja Morant (@JaMorant) Might 28, 2021

New York City’deki Trae Young’a bir taraftar tükürürken ve Russell Westbrook Video oyunu 2’den ayak bileğinden sakatlanarak ayrılırken Philadelphia’da patlamış mısır attığı için playofflar boyunca oyuncuları rahatsız eden taraftarlar dahil olmak üzere üçüncü olaydır. . Bu, aynı şekilde, bir taraftarın 2019 Russell Westbrook’a ırkçı bir açıklama yaptıktan sonra Utah’da meydana gelen şu anki hafızadaki 2. olaydır – bu taraftarın kıyafeti karşısında Westbrook atılırken Perşembe. Bugün, Webs güvenliğini sağlayan Kyrie Irving, aynı şekilde, önceki grubunu oynamak için ilk kez geri dönerken, Boston’daki taraftarlar tarafından hedef alınma sorununu ortaya çıkardı.

NBA’in yapıp yapmayacağını sorgulamak uygun görünüyor. Gelecekte bundan kaçınmak için bazı değişiklikler yapın. Bu olay veya gerçekte meydana gelen diğerlerinin hiçbiri kesinlikle uygun değildir. Hayranları ömür boyu yasaklamak uygun bir tepkidir, ancak arenalar tam kapasiteye geri döndükçe hayranların oyunculara ve hanehalklarına daha fazla saygı göstermesi gerektiği açıktır.

.