Ja Morant ve Dillon Brooks Video Oyunu 1'de Grizzlies Stun Allure Destekli

Ön hazırlık yarışmasında Spurs ve Warriors’ı 8 numaralı seribaşı yapmak için yendikten sonra, Grizzlies’in faydası, NBA’in en iyi rekoruna sahip olan cazibeyle başa çıkmak için Utah’a bir yolculuktu rutin sezonda.

Utah, yine Video oyunu 1’de Donovan Mitchell’den yoksundu, çünkü yıldız muhafız çalışırken 17 bu düz video oyununu kaçırdı yöntemi burkulmuş bir ayak bileğinden geri döndü, ancak cazibe geceye girdi, video oyununu ve diziyi kazanmak için hala güçlü favorilerdi. Memphis’in genç takımının playoff aşamasından etkilenmesini bekleyenler için Grizzlies, kadro boyunca muhteşem bir verimlilik türünde güçlü bir karşı iddia sundu.

İlk çeyrekte gol atan 17 Memphis için çirkin başladı ve 2. çeyreğe bir kez girerken 7 sayı izledi temellerini keşfettiler, asla merhamet etmediler. Dillon Brooks, Grizzlies için çok sık koştuğu gibi, erken enerji ve skorlama yumrukunu teklif etti ve geceyi 31 tüm skorcuları gösterdi.

Ön elemelerde Golden State’i protesto ederken, onun yaptığı gibi Ja Morant programıydı 10 4. oyunda 26 puanı, yokuş aşağı hücum ediyor ve çemberde ve kayan video oyununda bitirici olarak fantastik yeteneklerini ortaya koyuyor.

Utah için, savaşlarında Memphis’in geri sahasını ve 3’leri yıkmadaki kendi başarısızlıklarını içeren bir video oyunuydu. Allure, 38 ile rutin sezonun en iyi 4. atış grubuydu. Derinden yüzde 9, ancak üzücü 12 – arasında – 47 Video Oyunu 1’de ((255 yüzde), harika görünümler yakalayamadı, görünüşe ve bütün gece arasında herhangi bir şeye itiraz etti. Yine de, politikanın sonunda video oyununu birbirine bağlamak için bir çatlak aldılar, ancak Memphis, Utah’ın gece 29 puanları olan birkaç olumlu suç unsuru arasında Bojan Bogdanovic’i istedi. Memphis’in geç kalan bazı tamamen serbest atış sorunlarına rağmen galibiyetle uzaklaştığı sırada geniş solda kaçırılan sırrın en tepesinden bir 3’e itiraz etti.

Bazı dikkatsiz oyunların ortasında bile erken dönemlerde çift hanelere liderlik eden ve çoğu, sonunda gemiyi düzelteceklerini düşünen cazibeden oldukça muhteşem bir verimlilikti. Memphis’in savunma baskısına karşı saldırgan bir ritmi asla bulamayacak Utah için hayatı tatsız hale getirdiği için Grizzlies’e teşekkür edin. Döşemenin diğer ucunda, Grizzlies az önce 7’de – 20 3 saniyede vurarak kendilerini saldırgan bir şekilde öne sürdüler, ancak sepete girmek ve kontrol etmek için çok daha iyi bir görev yaptılar. 17 rahatsız edici panoları olan cam.

Video oyunu 2, Memphis’in oyun planı net olduğu için Utah’ın nasıl tepki vereceğini görmek için gerçekten büyüleyici olacak. Onlar fiziksel olacaklar ve Mitchell’i umduklarından daha hızlı geri getirmeye çalışmak zorunda kalabilecekleri cazibeyi bozmaya çalışacaklar.

.