İşte Chris Paul'ün Tam Aynı Bölgeden 8 Pull-Up Jumper ile Nuggets'ı Yok Ettiği Bir Supercut

İçin birkaç yıl, en iyi dirsek aslında Chris Paul’un döşemeden tercih ettiği alan oldu. Sıkışma zamanı geldiğinde, tercih ettiği oyun, 15 için pick-and-roll ve pull-up yöntemini kullanmaktır. düşmeye karşı koruma, büyük batan avantajından yararlanarak ve erkeğinden önce ateş ederek tamamen itiraz edebilir.

Yepyeni bir şey değil– 37 -19 sezon– ancak yine de savunmaları şaşırtıyor.

Bunun bir nedeni, çoğu oyuncu için düşük performanslı bir atış olması nedeniyle, savunmaların pes etme konusunda sorun yaşamadığı şut olmasıdır. Paul ve önemli ölçüde Devin Booker için bu yüksek etkili bir şuttur ve 4. çeyrekte bununla grupları sürekli olarak eler. Oradan görünüşe göre ne kadar çabuk iyi bir görünüme kavuşabildiği ve onu çekmekte ne kadar mükemmel olduğu gerçeği nedeniyle, birçok kişi neden daha sık gitmediğini sorguladı. Cevap kısmen, savunmaların değişmesini ve kırılma zamanından önce gelip bir kova alabileceğini anladığı zaman bunu almak istememesidir, ancak yaşlandıkça bu aynı şekilde enerjisini koruma meselesidir.

Batı Konferansı Yarı Finalleri’nde Denver Nuggets’a karşı oynanan 4. video oyununda, yine de Paul, 3-0 öndeyken suda kan kokusu aldı ve bir galibiyetle potansiyel olarak tam bir hafta dinlenme şansı. Bir galibiyeti anlayarak Suns’ı cazibeyle konferans finallerine koydu ve Clippers nispeten sıkı bir seriyi güvence altına aldı, Paul çoğu kişinin düzenli olarak yapacağını umduğu şeyi yaptı ve daha önce video oyunundaki hayvan oyununa giderek Nuggets’ı ateşe verdi 15 tamamen saçma bir noktaya işaret ediyor – of-

çekim. Paul’ün neredeyse aynı alana ulaştığı bu süper kesiti görün– sonuncusu Jokic’i çok daha derine çekti ve sadece biraz ekstra tat almak için standart bir çekime gitti– tekrar tekrar, kesinlikle Denver’ı kazanma yolunda pişiriyor ve bir süpürme.

Denver’ın ne yaptığı ya da Suns’ın pick-and-roll’u nasıl yaptığı önemli değil, Paul o bölgeye gidip ateş etmek için gidecekti. . Sağdaki ekranlardan, soldaki ekranlardan ve çift sürüklemeden geldi. Düşme ve yıldırımlarla, tartışan insanlarla ve altındakilerle uğraştı ve bunun bir önemi yoktu. Basketbolun tüm zamanların mükemmel dehası arasında virtüöz bir verimlilikti. Paul, 37 yaşlarındayken, konu bir video oyunu yönetmekle ilgili olduğunda ve Video oyunu 4’te, yani oyunun kontrolünü ele geçirmekle ilgili olduğunda, nispeten gücünün zirvesindedir. bir golcü olarak grubunu konferans finallerine götürmek, her seferinde istediğini elde etmek için aynı oyunu tekrar tekrar spam yapmak.

.