İşte 2021 NBA Playoffları Ön Hazırlığı İçin Hazırlanan Toplam TELEVİZYON

Açık Çarşamba akşamı, Lakers, LeBron James’in Steph Curry’ye karşı logo tasarımından bir maç kazandıran 3’lük bir maça çıkardığını ve “3 jant gördüğünü” belirterek, Lakers tarafından Batı’nın 7 numaralı tohumunu aldı. “çekimde. Son olarak Lakers ile birlikte, playofflarda, NBA, . Cumartesi günü başlayan NBA Playoffları, 2 8 tohumluk hala Perşembe ve Cuma günleri Sihirbazlar ve Pacers arasında seçilecek olsa da ve Savaşçılar ve Grizzlies.

Lig playoff programı yayınını yavaşlattığında, onlar ve TELEVİZYON ortaklarının Lakers’ın muhtemelen nereye gideceğini görmek istedikleri ve bu nedenle, Çarşamba günü son zil sesinden birkaç dakika sonra programın düştüğünü görmek sürpriz olmadı. Lakers, Pazar günü 3’te Phoenix’te açılacak: 30 ABC’de pm yuvası ve aşağıda listelenen her bir ön seri için tüyo saatleri ve tarihleriyle birlikte toplam TELEVİZYON programının geri kalanı.

BATI

NBA

NBA


NBA


NBA


DOĞU

NBA


NBA


NBA

NBA


Bu arada NBA TELEVISION video oyunlarına sahip olacak 3 seri, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Sixers-IND / WAS, Clippers-Mavs ve Nuggets-Blazers’dır. . Memphis ve Golden State çeşitli saat dilimlerinde kaldığı ve Memphis’teki video oyunları daha sonra yerine daha önce olabileceği için, karayolu video oyunları hala bahşiş süreleri gerektirdiğinden, 2 1-8 serisi için hala uygulanacak video oyunu süreleri var.

.