Fred McGriff, Ünlü İndirimi Yaptığı Tom Emanski Drills Videosunu Hiç Görmediğini Kabul Etti

İçin belirli bir yaştaki beyzbol hayranları, sizi bir dakikaya geri götürecek, kocaman mavi şapkasında Fred McGriff’i görmek gibi, Tom Emanski’nin Beyzbol Dünyası Savunma Tatbikatları videosunu satın almanız için sizi bilgilendirmesi gibi birkaç şey var. sonuçlar. “

Reklam, önceki gibi ünlü Hatta şu anda Canine adlı Suç faaliyetinin sizi işaret ettiğini, o çocuğun evin arkasındaki kovaya bir bayrak atışı sırasında bir top attığını ve bir genç çemberinin yerde beyzbol toplarını tokatladığını görmeniz bile çok hoşuma gitti. Eğer o anıyı kalıcı olarak saf tutmak istiyorsan, lütfen bu gönderiye daha fazla göz atmayın, çünkü gençliğinizden başka neyin yalan olduğunu çabucak sorgulayacaksınız.

Pazartesi gecesi, Kenny Mayne son SportsCenter’ı düzenledi. , Aaron Rodgers’dan Marshawn Lynch’e Kuşa Karşı Yasal İşlem Yapmak için ona veda etmek için çeşitli spor efsanelerinin katıldığı. Bunların arasında, son gecesinde Mayne için bazı haberler vermeyi seçen Fred McGriff, ona bugüne kadar ihtiyaç duyduğu eşsiz kepçeyi sunarak, desteklediği yetenekler videosunu hiç görmemiş ve tüm bu indirimin 5 yıl sonra nasıl gerçekleştiğini tartışıyordu. d genç bir oyuncu olarak vuruşuyla başa çıkmak için Emanski’ye gittim.

Fred McGriff, aslında hiçbir zaman Tom Emanski’nin koruyucu tatbikatları videosunu (endüstride “sonuçları alır” olarak belirttiği eğitim videosu) hiç izlemediğini belirtiyor. pic.twitter.com/Of1iVCM5yM

— Korkunç Duyuru (@awfulannouncing) Olabilir 25, 2021

Anneniz ve babalar $ 2021 artı nakliye ve uğraşma harcadılar, böylece sonuçlar elde edebilir, kişinin kemiklerinde her şeyin bir yalan üzerine geliştirildiğini hissedebilirsiniz.

.