Ernie ve Kenny, Shaq'ın Kobe'den Ünlü Lob'unun Arkasındaki Hikayesinde BS'yi Aradı

Shaq harika bir hikayeyi bilgilendirmekten hoşlanır ve çoğu zaman büyük yazarların işleri daha büyüleyici hale getirmek için gerçeği biraz süslemesi gerekir. Perşembe gecesi, Inside the NBA takımı, playoff uzmanlarının da yer aldığı bir “Bu Gün” bölümü için hafızalarda yolculuk etti ve 4 Haziran’da

, Shaq, Portland’a karşı Batı Konferansı Finalleri’nin 7. Video Oyununda Kobe Bryant’ın ünlü lobunu ele geçirdi.

Vurguyu gördükleri gibi, Shaq huzurluydu, Ernie’nin klip hakkında konuşmasını istedi ve Kenny kimi işaret ettiğini bilmek istedi. de. Oradan, Shaq, Shaq onları cesaretlendirmeye çalışırken, tüm ekibin genel şokta kahkahalara boğulduğunu, video oyunundan önce “Baba kazandı” diyen iki yaşındaki Şerif’i işaret ettiğini anlattı. konuşabileceğini anlamaz.”

Kenny, Shaq’ı sahtekar olarak nitelendirerek, Shaq’ın masanın etrafından gelip onu itmesi için tetikledi, Ernie, Kenny’nin yanında yer aldı, “Emin değilim Bunlardan herhangi birini satın alıyorum” şaşırtıcı. Shaq’a iki yaşındaki çocuğunun konuşmasını anlamadığını belirten yanıt kesinlikle inanılmaz çünkü Ernie onu bir arada tutamıyor ve Kenny Shaq’ın hikayesinde delikler açmayı bırakamıyor.

Bunu daha da komik yapan şey, o yılın Ocak ayında doğduğu için Şerif’in o zamanlar 6 aylık olmamasıydı. , Shaq’ın belirttiği gibi 2 yaşında değil, bu da Kenny ve Ernie’nin bu hikayede BS olarak adlandırmada uygun olduğunu gösteriyor. Kesinlikle Shaq’ın hanesini kastettiğini düşünüyorum, ancak bunun “Baba kazanır” kısmını kimsenin satın aldığına inanmıyorum.

.