Draymond Green, ESPN'in Marvel Yayınının Çocuklarını Görmesiyle Kendisine İlham Verdiğini Söyledi

Savaşçılar ve Pelikanlar Pazartesi gecesi, şu anda 13 Pelikanlar gibi Batı Konferansı ön yarışı için önemli bir video oyunu için New Orleans’ta tatmin oldu th, bir video oyununu 9 numaralı Savaşçılara daha iyi çekme şansı buldu (ve 10 – Pazar gecesini kaybeden ve ihtiyaç duyan tohum Spurs Pazartesi günü cazibesini halletmek için). Öte yandan Golden State, bir galibiyetle kendilerini oyuna kilitleyebilir ve Memphis’in kırmızı ateşli Knicks’e karşı nasıl ilerlediğine bağlı olarak Grizzlies’i 8.’de potansiyel olarak devam ettirebilir.

Bu nedenle, her iki grubun da bahse gireceği çok şey vardı ve açılış fikrinden çıkan ve kontrol eden, video oyununu kazanan Warriors’dı. 123 – 108 Stephen Curry, 41 puan ve 8 yardım, ancak 10 – puan, 15 – yardım, 13 – yukarıdaki Savaşçıları yükseltmek için üç kat ribaund. 500 sezonda. Video oyunu da aynı şekilde ESPN’in, yaptıkları mükemmel ve kötü şeylere dayanarak ve Steph’in

rağmen oyunculara “kahraman puanları” veren veya ortadan kaldıran Marvel temalı televizyon yayınını başlatması olarak ortaya çıktı

puan, “Marvel Kahramanlar Arenası Video oyununun Şampiyonu” onuruna ev sahipliği yapan Yeşil’di.

Şimdi, Twitter’da bu açıklandığında çok fazla kıvranma ve uğultu varken, Green ödülden gerçekten memnun görünüyordu, çerçeveli ile mutlu bir şekilde poz veriyordu. bir süper kahraman olarak kendisinin komik illüstrasyonu. Oyun sonrası röportajında Draymond, meslektaşlarının anlamasına izin vermediğini ancak Marvel yayınını kullandığını, çünkü bazılarının çocuklarına kendisinin bir “süper baba” olduğunu ortaya çıkarmak için ilham verdiğini söyledi.

NBA Twitter’da pek çok kişi bunu bayat olarak görse de, bunu yapmak, daha genç bir izleyici kitlesi çekmek ve video oyununu bir çeşitli yöntem. Green bunu açıkça memnuniyetle karşıladı ve Warriors, bu rutin sezon eğilimi için belki biraz daha fazla enerji elde ederek ondan kazandılar.

Alternatif yayının kendisine gelince, eğlenceli grafikler ve süper kahramanlardan inişler vardı, ancak en iyi yanı, üç noktalı atışlarda, yanlışlıkla ıskalama ve hava toplarını daha eğlenceli hale getirmenin kasıtsız bir yansıması olan bir duman yolunu nasıl koyduklarıydı.

.