Devin Booker ve Deandre Ayton, Lakers'ı Yenmek İçin Video Oyunu 1'e Hakim Oldu

Açılış fikrinden, Phoenix Suns, Lakers’a karşı ilk serilerinin 1. Video oyununda inanılmaz miktarda enerji ve çaba ile eğlendi. Ön maçtan çok bir konferans final maçı gibi kağıt aranan bir diziydi ve kesinlikle drama sınıflandırmasında verilen açılış video oyunu.

Korkunç bir başlangıçtan sonra Suns, Chris Paul’un geri döneceği ancak asla normal benliği gibi görünmeyeceği bir omuz yaralanmasıyla yere düştüğünü gördü. Paul, sakatlıktan hemen sonra açıkça şut çekemediği için 3’ten 8 şutunda 7 sayı ve 8 yardım aldı, ancak öğleden sonra hala +6 idi ve gruba kendi yerine zekası ve zekası ile yardımcı oldu. kendini puanlama yeteneği.

Neyse ki Paul ve Suns için, Devin Booker uzun zamandır beklenen play-off’unu etkileyici bir şekilde başlattı 34 – puan verimliliği, gidiyor 13 – / – 26 sahadan 8 yardıma ve 7 ribaunta eşlik etti ve sonuçta bir 99 – 90 Güneş kazanmak.

Booker’ın yanında, Lakers’ın boyada hiçbir tepkisi olmayan Deandre Ayton da vardı. Kocaman erkek 21 puan ve 16 ribaund aldı, bunlardan 8’i rahatsız edici son başladı, ve o canavarca ve etkiliydi, 21 puanlarını 10 – / – 11 çekim.

Phoenix’ten itibaren Lakers neredeyse hiç gösterilmedi, çünkü Anthony Davis basitçe sefil bir kaçış geçirdi 13 sayı ve 7 ribaund, çünkü zeminde olduğunu tamamen unutabileceğiniz uzun hareket süreleri vardı. Andre Drummond 11 sayı ve 9 ribaunt aldı, ancak pick-and-roll’da Suns tarafından düzenli olarak saldırıya uğradı ve net bir aleyhte oldu. LeBron James’in 18 puanı, 10 yardımları ve 7 ribaund, ancak sahadan sadece 6-of – 13 idi ve alıştığımız gibi kendini iddia etmedi. Herkes bilgilendirildi, Lakers basitçe vurdu 43. Sahadan yüzde 4, 26. 3’ten yüzde 9 ve korkunç 60. Pazar günü bir avantaj elde ettikleri tek konum olan tamamen ücretsiz para atma hattından yüzde 4, karşılaştırılan 28 denemeler Phoenix’ten basitçe 12.

Lakers’ın kısa bir hamle yapacağı için farklı noktalarda birkaç yaşam belirtisi vardı, ancak her yaptıklarında Güneşler gerekli duraklar ve devasa kutularla karşılık verdi. Her iki grup da istediği gibi şut atmasa bile duygular yüksekti ve hatta ilk playoff maçımızı Camera Payne’in topu Alex Caruso’ya attığı için aldık.

Aslında hepimizin yıllardır LeBron James liderliğindeki grupların keyfini çıkarırken keşfettiğimiz gibi, Video oyunu 1’deki Blazer’lara karşı düz göründüklerinden Video oyunu 1 hiçbir şeyin işareti değildir. 2015 ‘da Portland’da buharda dönmeden önce. Bununla birlikte, bu Phoenix grubu Portland ekibinden çok daha iyi ve ayrıca sunacakları daha çok şey var gibi görünecek, özellikle de Chris Paul Video oyunu 2’deki omuz probleminden kurtulabilirse. Öte yandan Lakers, hem çaba hem de rotasyonlarında, yapılması gereken birçok değişiklik ve bunlardan çeşitli bir görünüm beklenebilir.

.