Denver'a Karşı Vintage Bir Chris Paul Verimliliği, Konferans Finallerinin Bir Video Oyununda Güneşleri Getirdi

Denver Nuggets’ın Phoenix Suns için bir yanıtı yok ve Video oyunu 3’e girdiğimizi anlamış olsak da, Denver’ın yeterince toplayamadığı için şimdi açıkça görülüyor. Cuma gecesi kazanmak yerine 3-0 geride ve bu hafta sonu olası bir süpürme ile karşı karşıya.

Bir 116-24 sonra Son olarak daha iddialı bir Nikola Jokic ve Monte Morris’ten bir geri tepme video oyunu gördüğümüz bir kayıp– serideki Nuggets için çok az istek var. Denver ne yaparsa yapsın en iyi zamanda jelleşen ve açık 3’ten sonra açık 3 gelişen bir Suns hücumundan oluşamazlar.

Canavardan bağımsız olarak

-12- Jokic’ten triple-double, Nuggets 16 video oyununda erken ve asla liderliği ele geçirmedi. Aslında tüm serilerde soğuk olan Morris, 8-12 atışta 21 çağrıya cevap verdi. , ancak yeterli değildi. Phoenix yaptıkları her hatadan kâr elde etti (Nuggets 14 top kaybı yaptı) ve her iki tarafta da baskın basketbol oynadı.

Devin Booker Chris Paul’un tüm serilerde olduğu gibi 4. çeyreği kontrol etmesinden önce 24 3 çeyrek vardı. NBA play-off’larında kalan 8 grubun geri kalanı için korkutucu bir manzaraya sahip olan Paul, sezon sonrası rekoru 32 kaydetti ve 8 yardım ve 6 ribaund desteği sağladı. Eski bir Paul performansı, ön elemelerde yaşadığı sağ omuz zedelenmesinden sonra sağlıklı olduğunu gösteriyor ve gözünün önündeki Konferans Finallerine 2. yolculuğunu seçmek için yükseliyor.

Jokic her zaman olduğu kadar olağanüstü olsa da

Denver sakatlıklarla dolu bir sezonu tamamlamak üzere. Video oyunu 4 Pazar günü saat 20.00’de ET’de, Phoenix Nuggets’ı tasfiye etmek ve Batı Konferansı Finalleri öncesinde biraz daha dinlenmek isteyecek.

.