Dennis Schröder, Sahadaki Hurdalarından Sonra Tüm Kyrie Ayakkabılarını Vereceğini Söyledi: 'Artık Onları Giyemiyorum'

Los Angeles Lakers, Warriors’la bir hesaplaşmadan başlayarak 2020 şampiyonluklarını savunmak için play-in ve playofflarda büyük bir koşu yapmaya hazırlanıyor. 7-tohum ve Suns ile bir dizi için çarşamba gecesi.

LA nihayet doğru zamanda sağlıklı hale geliyor, LeBron James Pazar gecesi ayak bileğinde yaptığı ince ayarın hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar ediyor, Anthony Davis en iyi basketbolunu oynuyor sezonun en iyisi ve Dennis Schröder sağlık ve güvenlik protokollerinden geri döndü. Lakers Çarşamba gecesi sahaya çıktığında normale döneceklerini ve yılın başlarında tam güçle gösterdikleri forma döneceklerini umuyorlar, ancak bir oyuncu biraz değişiklik yapacak.

Schröder sahaya geri döndüğünde, onu spor ayakkabı koleksiyonunun büyük bir bölümünde görmeyeceksiniz. Lakers oyun kurucu, Nike’ın Kyrie serisinin hayranları arasında yer alan birçok oyuncu arasındaydı, ancak son zamanlarda ayakkabı koleksiyonunu incelerken, Nisan ayında Irving ile sahada kerfuffle oynadıktan sonra dediği gibi, giymeyecek. onlar ileriye gidiyor ve tüm Kyries’lerini vermeyi planlıyor.

Kyrie Irving’in spor ayakkabıları Dennis Schroeder’in ayaklarına değmeyecek bir kez daha Lakers PG diyor: “Maalesef artık onları giyemiyorum. Oyunda olanlardan sonra bu mümkün değil.

“Bunu yapamam. Tekrar takmayacağım. Onları isteyen herkes için eşantiyonlar yapacağız. ” pic.twitter.com/upBy0Zjyvr

– 👑 Brandon ‘Scoop B’ Robinson 📍 (@ScoopB) Mayıs 17, 2021

Schröder Los Angeles’ta geçirdiği süre boyunca çok fazla Kobes giydiği için bu sezon için çok büyük bir değişiklik değil ama 30 – artı Kyrieleri olan biri için bu kesinlikle rotasyonunun oldukça büyük bir parçası. Dennis, birinin spor ayakkabılarını giymeyi bırakan ilk oyuncu olmaktan çok uzaktır, ancak genellikle erkekler bunu genellikle imzasını taktıkları oyuncuya karşı oynadıkları oyunlarda yaparlar. Bu durumda, Schröder bu değişikliği toptan yapıyor, bu yüzden bir beden giyerseniz 12 ve onunla iletişim kurmanın bir yolunu bulursanız, mevcut bazı spor ayakkabılar var.