Dave Grohl ve Seth Meyers, 'SNL'de Charles Barkley ve Nirvana Hakkındaki Komik Bir Hikayeyi Anlatıyor

Dave Grohl, Foo Fighters gece geç saatlerde bir program yürüttüğünde ziyaretçi olarak çifte görev ve müzikal hareket etme eğiliminde, dün gece olan buydu: Grup bunu yapmak zorunda Gece yarısı “Kuşların Peşinde” yi gerçekleştirmek için Grohl, Seth Meyers ile sohbet etmek için oturdu. Önceki Saturday Night Live üyesi ve yazarı olan Meyers, genellikle rehberlik eder. Uygun olduğunda SNL ile ilgili tartışmalar, Nirvana, Charles Barkley’nin ev sahipliği yaptığı bir hafta müzikal ziyaretçisiydi.

Grohl, Eylül ayı promosyonları çekmeyi düşündü 25, 1993 bölüm, “Bas oyuncumuz Krist Novoselic’i hatırlıyorum … Krist Novoselic 6 ‘8 ″, tamam mı? Nirvana’nın bas oyuncusu aşırı derecede yüksek. Programdan önceki Perşembe indirimleri yaptığımızda, Charles Barkley üzerindeki Krist Tower’ı görmeyi aklımda tutuyorum ve inanıyorum.’ Bu alışılmadık bir hal alıyor. Şimdi bu resmen tuhaf. ‘”

Meyers, Ba için ona daha büyük bir minnettarlık sunan Rkley’in ribaund yetenekleri, Nirvana’daki en yüksek adamdan bile daha uzun olmadığını düşünüyor. Daha sonra Grohl’a Barkley’nin bu bölüm ve Nirvana şarkısı “Rape Me” hakkında kendisine bilgi verdiği bir hikaye anlattı, “Bize ev sahipliği yaptığı ilk zamanın öyküleriyle bizi yeniden canlandırdığını ve Nirvana’da soyunma odasında kaldığını söylediğini hatırlıyorum. .. siz erkekler melodilerinizi yaparken ve o dedi ki, ‘Orada oturuyordum ve’ Bana tecavüz ediyorlar mı? ‘diye benziyordum. “”

İçinde 1994 Wanderer röportajında Kurt Cobain, Şüpheli melodinin karma ile ilgisi var, “Aslında pişmanlık duymakla kendimi korumaya çalışmak arasında gidip geldim. Genelde kadınları destekleyen ve tecavüz sorununu çözen bir melodi bestelemeye çalışıyordum. […] Tam bir görüntü değil. Tecavüze uğrayan, bu durumdan rahatsız olan bir kadın … ‘Devam et, bana tecavüz et, basitçe git, çünkü alamayacaksın.’ Karma konusunda bir şirket takipçisiyim, orospu çocuğu eninde sonunda sahip olması gerekeni alacak. O adam yakalanacak, hapse girecek ve tecavüze uğrayacak. Öyleyse bana tecavüz et, yap şunu, bunun üstesinden gel. Daha da kötüye gidemeyeceğiniz için. ‘”

Yukarıda Grohl’un tam röportajına bakın ve bir göz atın Foo Fighters’ın “Going after Birds.”

.