Daryl Morey, Steph Curry'ye 'Em ile Kaydolun' Tweetine Zarar Vermediğinde Israr Ediyor

Açık Çarşamba gecesi, Philadelphia 112 oyuncuları, Washington Wizards’a karşı ön serilerini bir ile tamamladılar. -112 Joel Embiid eksikliğinden bağımsız olarak kazanır. Philly, diğer 2 önde gelen yıldızından ve daha fazla rahatsız edici işin üstesinden gelmek için adım atan bazı işlev oyuncularından büyük katkılar aldı.

Hiç kimse

ile yepyeni bir playoff kariyer rekoru kıran Seth Curry’den daha fazla adım atmadı. , Sixers’ı Atlanta Hawks’ı karşılayacakları 2. tura taşımaya yardım ettiğini gösterir. Stephen Curry, küçük kardeşinin topun dışarı çıktığını görmekten zevk aldı ve Seth’in büyük gecesini bir Instagram gönderisiyle andı.

Sixers başkanı Daryl Morey de Seth’in oyunundan memnundu. Dahası, Steph’in kendisini beğendiğini göstermesine değer verdi ve Steph’in IG gönderisinin ekran görüntüsünü almayı ve sadece “Em ile kaydolun” tweetini seçti.

Bir anda, bireyler bunu Morey’nin Steph’in Philly’yi Seth’e kaydolmak için endişelendirmesi gerektiğini belirttiği bir tweet’ten varsaymak için uygun bir şey olarak aldı. ‘Em’e kaydolun, Morey’nin fark etmiş gibi göründüğü başka bir kurcalama cezasına yol açacaktı. Bir bilgi verdi ve Seth’in Sixers’ta olmasına herkesin ne kadar sevindiğini ve kesinlikle başka bir şey olmadığını aklında tuttuğunu belirtti.

Allah’ım millet, biz şu gerçeği tartışıyorum. @sdotcurry burada @sixers ile birlikte– kesinlikle başka bir şey yok!

— Daryl MorΞy (@dmorey) 3 Haziran

20212021

İnsanların “em ile kaydolmaktan” “hepsi Seth’e sahip olmaktan zevk aldık” beklentisinden nasıl emin değilim, ancak Morey’nin başka bir kişiyi önlemek için mükemmel bir çabası. çok çevrimiçi olduğun için iyi.

2021

2021 129

.