Damian Lillard'ın 'Ne Kadar Adanmış Kalmalıyım' Instagram Gönderisi Çok Fazla Kaş Kaldırdı

Damian Lillard ve Portland Path Blazers, sezonlarının üst üste 2. yıl için playoff ön hazırlıklarında sona erdiğini gördüler ve bu kez Denver Nuggets tarafından 6 video oyununda sektiler. Nuggets’ı görmeden önce 6. Video oyununda Portland’ın 14 liderliğinde 2. yarıda oyunun kontrolünü ele geçirmek için muazzam bir koşu yaptı. tamamlama sonucunu daha acı verici hale getirdi ve akıl durumu daha sonra Portland soyunma alanında şaşırtıcı derecede karanlıktı.

Lillard, sezon dışında değişiklik gerekip gerekmediği sorulduğunda grupla ilgili değerlendirmesinde tamamen samimiydi ve “şüphesiz” bunların yeterli olmadığını belirtti. aslında bir Denver grubuna karşı en iyi 3 korumasını kaybetmişti. Bu, Portland’daki durumun kendisi için “en iyi” olduğunu hissetmediğini belirten Jusuf Nurkic ile birlikte, bunun zorlu olacağını anlayan Blazers sadıkları için mükemmelden daha az bir geceye neden oldu. Sezon dışı.

Dame’ın maç sonrası Instagram paylaşımında, tünelde yürüyüş resmi ve video oyunundan sonra Jokic’i tebrik ettiği bir resim vardı. bir Nipsey Hussle şarkı sözü yazısının başlığı: “Kendimi adamış kalmam gereken süre mi? Şansın hazırlığı tamamlamasına kadar geçen süre mi?”

Değil Lillard, Portland’a giderek artan sadık bağlılığının, bu nokta kadar şirket tarafından aslında etrafında bir kazanan koyma konusunda düzgün bir şekilde karşılık verilip verilmediğini sorgularken, bunu kontrol etmek zor. Blazers üzerinde, Lillard’ı mesleğinin zirvesinde optimize etmek için bu kadroyu yeniden şekillendirmek için bariz bir baskı olacak ya da içinde bulunduğu durumdan daha da memnun olmaması riskini alacak.

Buna bu sezonda bir takas talebinin habercisi olarak bakanlar için, Lillard’ın gerçekten yaptığı her şeyi teklif etmesi son derece olası görünmüyor. . Aksine, bu daha çok, bu yaz onun etrafında daha rekabetçi bir kadro geliştirmek için işi yapmak için ön işyerine çok ince olmayan bir baskı gibi geliyor; bu, aslında uzun süredir Portland’da kalan oyuncular için bazı zor seçimler yapmak anlamına gelebilir. zaman. NBA oyuncularının, bireyleri kızdırmak için bir şarkı sözü içeren mükemmel, şaşırtıcı bir sosyal ağ gönderisinden daha fazla zevk aldığı kesinlikle hiçbir şey yoktur ve Lillard burada kesinlikle başarılı olmuştur. Aynı şekilde, kendisini ve sahadaki video oyununu daha iyi hale getirmek için çabalamaya devam etmek için kendisini cesaretlendirmeye çalıştığını ve bunun grupla kesinlikle hiçbir ilgisi olmadığını belirterek, isterse kendisine bir çıkış teklif etmeyi yeterince belirsiz hale getirdi– rağmen, birkaçı bu düşünceyi satın alırdı.

.