Damian Lillard, Reebok ve Shaq ile Eşsiz Bir Dame 7 İşbirliği Yaptı

Damian Lillard ve Portland Path Sports ceketleri, sezonun en büyük galibiyetini Cuma gecesi aldı. Grup, LeBron James’siz Los Angeles Lakers’ı devirdi, 106 – 101, bu da aynı anda Lakers’ın Batı Konferansı’nda 6. sıraya yerleşmek için onları atlayamadılar. LA şu anda play-in yarışmasında ve işleri daha da kötüleştirmek için Portland, Lakers’ın alanı kaplaması şartıyla sezon serisini kazandı.

Lillard, Blazers büyük video oyunları kazandığında sık sık olduğu gibi, harika bir gece geçirdi, 38 puan 12 – f0r – 18 sahadan atış ve 3’ten 9 çabasının 5’ini yırtıp attı. , 4 ribaund, 2 çekim ve bir benzersiz tenis ayakkabısı seti.

Lillard Instagram hesabında yaptığı bir gönderide, kullandığı benzersiz vuruşların video oyunu boyunca – Dame 7 EXTPLY – ünlü Reebok Shaqnosis tarzını anan adidas, Reebok ve Shaq arasında bir işbirliğiydi.

“Müzikteki yolculuğumdan bahsediyorsak,” başlığında besteleyen Lillard, “en iyisi, bunu müzikte büyük yapan ilk NBA oyuncusunu anmaktır. Selam!”

wh hakkında bilgi yok ether adidas ve / veya Reebok bunları halka sunmayı planlıyor, ancak Lillard’ın Blazers bu sezon koşuya çıkmaya çalışırken büyük olasılıkla birkaç kez daha kullanacağını belirtmek güvenli.

.