Clippers Yolda Dallas'tan Biri Alırken Kawhi Leonard 17 Şutta 36 Puan Aldı

Clippers ile halatlara karşı olan Kawhi Leonard, işbirliğini seçti ve Video oyunu 3’te Dallas’ta galibiyetle tepki gösterdi, Clippers’ı seriye daha iyi getirdi ve şampiyon umutlarını canlı tuttu.

Leonard, üzerinde 36 puanla tamamladı – 17 atış, zemin çevresinde olağanüstü savunma oynadı ve olağanüstü bir şekilde 500 önceki sayısız sezonda sürekli yaralanma yönetimine rağmen dakikalar. Orta menzilde kendisi için düzenli olarak açılışlar geliştirme ve çizgiye gelme yeteneğine sahipti.

Mavs sıcak bir başlangıca ve ilkinde çift haneli bir liderliğe gitse de çeyrek, Los Angeles hızla geri döndü ve bu sürenin kısaltılması için basitçe 34 – 31

Yine de Luka Doncic, sahip olduğu her şeyi tam tersi yönde sunarak, tam orada, onun ile birlikte bir 44 -9 -9 hattı kurdu. Bu 2 grup arasında önceki 2 playoff serisinin her ikisinde de inanılmaz verimlilik.

Çoğu durumda, Clippers’taki hiç kimse Doncic’i koruyamazdı ve Patrick Beverley teknik bir kötülükten sonra video oyununun başlarında yedek kulübesine gitti ve 2. turda oynamadı yarım. Bunun yerine, Clippers’ın koçu Ty Lue’nin Terance Mann’ı çok daha fazla oynamaya ve hatta bazen Doncic’te Rajon Rondo oynamaya döndüğünü gördük.

Mann 19 dakikalarında enerji getirdi, Doncic’i defansif olarak terk etti ve aynı şekilde Willie Cauley ile içeri girdi. Stein, Cauley-Stein’ı teknik olarak kötü yapan bir oyunun bir noktasında. Bubble’da bu 2 grup arasında gelen fiziksellik aslında bu seriye de devam etti ve birkaç taneden fazla tozlanma ile sonuçlandı.

Terrence Mann, itilmiş gibi göründükten sonra Willie Cauley-Stein’da performans sergiledi.

Bir teknoloji “fiziksel alay” için Mavs ile temasa geçti. pic.twitter.com/F2qNLlRhZp

— SportsCenter (@SportsCenter) Mayıs 29, 2021

Dizi, Pazar günü saat 9’da Dallas’ta kalacak: 30 PM ET, Clippers unvanlarının hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken.

.