Chris Paul, Suns'ı Bir Video Oyununa Yönlendirdi 4 Galibiyet Ve Nuggets'ın Süpürmesi

Phoenix Suns, Denver’daki 4. Video oyununa karayolundaki işleri bitirmek için girdi ve bir

alarak bunu yapmak için görevlerine güçlü bir başlangıç yaptı. -10 önde Nuggets’ı erken bir çukura soktuğunu gösteriyor.

Aslında birkaç yıldır geçerli olduğu gibi, Nuggets dayanıklılıklarını ortaya koydu ve ilk yarı boyunca işleri yakın tutmak için küçük koşular yaptı, ancak asla tam olarak çekilmeyebilirler. Nikola Jokic ve Devin Booker, Suns yarıda 8 öndeyken erken düello yaparken, Denver bir veya 2 reytinge girdiğinde ya da hızlı bir konteynır oluşturmada sürekli olarak verimli görünen Suns.

Chris Paul ve Devin Booker’ın bunu elde etme şansları olarak Video oyunu 4’e bir göz attıkları açık olduğundan, Nuggets’ın elde edemeyecek duruma gelmesi video oyunu boyunca bir tarzdı. Cazibe veya Clippers ile konferans finallerinde karşılaşmadan önce seriler bitiyor ve dinleniyorlar. 3. çeyrekte, Paul özellikle harikaydı, pick-and-roll ardı ardına koşarak, çeyrekte 6’ya 6 olduğu ideal dirsek üzerinde kendi alanına ulaşmak için bir solma vuruşundan ibaretti. bir noktada 4 düz eşyaya orta mesafe atış, aslında Nuggets’ı cüret ediyor.

Ardından, Nikola Jokic’in hayal kırıklığından kötü Webcam Payne’e döndükten sonra gösterişli 2 için oyundan atılması ve yöntemiyle Suns yedek muhafızını suratına vurmasıyla 3’üncü bölümde işler önemli ölçüde değişti. topa.

Denver o noktadan sonra çok iyi mücadele etti, ancak ilk 3 çeyreğe benzer şekilde, sahiplik kazanmak için yaptıkları her koşuda Suns’ın canlı ikilisi harekete geçti. Denver son olarak pull-up jumperını durdurmak için adım atarken ve Phoenix Paul’ü çembere almak için ek bir arka ekranla karşılık verirken Chris Paul, hançeri tüm yöntemi çembere sürerek başarılı bir şekilde yerleştirdi.

Paul video oyununu maçın en yüksek 37 sayı, 7 asist, 3 ribaund ve 2 top alma performansıyla bitirdi. 14-19 sahadan, 9/9 tamamen serbest atış çizgisindendi ve 125-37 Suns galibiyetiyle sonuçlanan gecede sadece 2 top kaybı. Booker da 37 sayı, 10 ribaund ve 5 asistle harikaydı, Paul’ün almasına izin vermeden önce ilk yarıdaki artışı sağladı. kapanış saatinde kontrol. Suns şimdi konferans finallerine muazzam bir özgüvenle giriyor, çünkü sadece bir miktar geri saha derinliğini kaçırırken, aslında Portland’daki harika bir geri saha grubunu yenen büyük bir Denver grubunu parçaladılar. Suns, bu seride dikkat çekici dengesini ortaya koydu, Chris Paul her zamanki gibi harika görünüyordu ve Lakers serisindeki omuz probleminden sonra açıkça mükemmel hissediyordu.

Denver şimdi sezon dışına küçük bir ikilemle giriyor. Jamal Murray’deki en iyi ikinci oyuncuları yoktu ve konferans yarılarına kaldılar ve aynı şekilde önemli bir sınır derinliği yoktu. Lakers’a karşı gizlice ortaya çıkan kusurların aynısı Suns’a karşı barizdi, çünkü müthiş 1’e 1 ve pick-and-roll oyuncularına karşı duramayabilirler, bu da görünüşe göre ne kadar mükemmel olabileceklerine bir tavan koyuyor. sağlıklı veya değil. Nasıl devam edecekleri merak uyandıracak, onu geri çevirebileceklerini düşünmek için birçok faktör var, ancak diğer yandan, düşünmek için birçok faktör – ve nispeten önemli olanlar – gerekli.

.