Chris Paul Close Down Charles Barkley Playoff Maçlarını Sorguluyor: 'Her Şeyi Kazanamazsanız Kimseye Örtülemezsiniz'

Phoenix Suns, Utah’ın arkasında bir video oyunu olan Batı’daki 1 tohumluk avında hayatta kalmak için Perşembe gecesi Blazers karşısında bir puanlık galibiyet elde etti ve hamle yaptı 2 seri ile bahis yapmak için 2 ile Clippers’tan 2 kurtulun. Bu, Portland için de çok önemli bir video oyunuydu, bir galibiyetle bir play-off alanını güvence altına almış olabilir, ancak şimdi sezonun son haftasonuna bağlı olarak Lakers’ı 7. sıra için geri çekme ve play-in’e geri dönme riski var. gider.

Pek çok değişim ve şu anda oyun alanlarında Lakers ve Warriors ile, Batı’nın önde gelen 2 tohumu arasında olmanın nasıl bir faydası olmayabileceğine dair pek çok şey yapıldı. LeBron James ve Stephen Curry ile bu sezon, play-in’den sonra potansiyel olarak 7. ve 8. sıralarda kalacaklar. Aslında, Phoenix’in Lakers’ı ön elemede önlemek için yöntemini 3 numaralı seri ile oynamaya çalışmasını önerenler bile oldu, çünkü şu anda en olası maç bu, ancak bu ima Perşembe günü Chris Paul tarafından hızla kapatıldı.

Charles Barkley, Lakers veya Warriors ile olası maçı ve bunun bir dezavantaj olup olmadığını sorgulamaya başladı, Paul onu kesti ve Batı Konferansı hakkında açıklama yaptı.

“Batı aslında sürekli bir canavar olmuştur. Hepsini kazanmaya çalışıyorsanız, hiç kimseden kaçamazsınız. o.” @ CP3, Phoenix’in galibiyetinden sonra Within ekibiyle anlaştı. pic.twitter.com/jy0gi96 bXg

– TNT’de NBA (@NBAonTNT) Mayıs 14, 2021

“Erkek , Chuck, seni kesmekten hoşlanmıyorum, ancak aslında tüm mesleğim batıda kaldım, “dedi Paul. “West hiçbir zaman basit olmadı. Kimin oynadığı, hangi video oyunu olduğu, hangi dizi olduğu umrumda değil. Memphis ile o bölümde kaldığım zaman New Orleans’ta, Yao ile Houston ve T-Mac ve Dallas, Dirk ve Stackhouse ve hepsiyle iyi olduklarında. Batı sürekli bir canavardı, bu yüzden başka biriyle eşleşmeye çalışırsanız, onu yine de size verebilirsiniz. Bunu kişinin kemiklerinde hissedersiniz. Hepsini kazanmak istemiyorsan, kimseden kaçamazsın. Bunun üstesinden gelmelisin. “

Güneş iseniz, sahip olunması gereken ideal bir zihin çerçevesi, çünkü belirli eşleşmeleri aramada bir risk var. Suns Perşembe günü doğrudan izlemeye başladığında, Blazers bugün olağanüstü bir basketbol oynuyor ve bir seride yenilecek bir kilit olmaktan uzak olacaktı. Phoenix için bu, sağlıklı kalmakla ilgili, ancak bir yıl sonra ilk sezon sonrası görünümlerinde derin bir koşu yapmayı hedefledikleri için, sezon sonrasına biraz özgüven ve kaliteli oyun getirmeli. Chris Paul geçmişte Batı’da juggernaut’larla karşılaştı ve en sonunda onlarla karşılaşacağınız için en iyi gruplardan gizlenmenin olmadığını anlıyor. Olumlu olmak istiyorsanız, Lakers ile başa çıkmanız gerekiyorsa, muhtemelen temellerinin daha sonraki bir turdan çok daha iyi olduğunu keşfettikleri için muhtemelen ön hazırlık olduğunu iddia edebilirsiniz.

Durum ne olursa olsun, Paul ve Suns, maçların peşinden gitmenin farkında olmak istemiyorlar ve şampiyon bir grup olduklarını ve kimsenin çıkarmadan bir unvan kazanamayacağını düşünüyorlar. en iyi gruplar.

.