Charles Barkley, LeBron Sağlık ve Güvenlik Protokollerini İhlal Ediyor: 'NBA LeBron James'i Askıya Alacak Toplara Sahip Değil'

LeBron James, Los Angeles Lakers yıldızının ligin sağlık ve güvenlik protokollerini ihlal eden bir etkinliğe gittiğini gösterdiği için Cumartesi sabahı kendini sıcak suda buldu. Buna rağmen James, ligin askıya alınmasını engelleyebildi, yani Pazar günü Lakers’ın şampiyonluk savunması başladığında söz sahibi olacak. Ligin çekiciyi düşürmemeyi seçmesi tam olarak şok edici değil. Yahoo Sports’tan LaJethro Jenkins’e konuşan Barkley, NBA’in James’e sezon sonrası oynamasına izin verilmediğini söyleyecek kadar cesur olmadığını söyledi.

“Size bir şey söyleyeyim, Barkley dedi. “Hey, dinle, Adam Silver’ı seviyorum, huzur içinde yat, David Stern, spordaki en iyi komisyon üyesi. NBA, LeBron James’i askıya alacak cesarete sahip değil. ”

Barkley, aşağı yukarı bunu okuduğunda tam olarak ne olacağını bildiğini söyledi ve biraz da olsa olabileceğine inanıyor. İşyerinde çifte standart.

Barkley, “Hiç kimse olsaydı, onu sağlık ve güvenlik protokollerine koyarlardı” dedi. “LeBron James’in sağlık ve güvenlik protokollerinde yer almasının hiçbir yolu yok. Bunu okuduğumda gülmeye başladım. ”

James’in desteklediği bir tekila markası için düzenlenen parti dışarıda yapıldı ve görünüşe göre aşı veya test kanıtı istedi. bildirildi neden protokollere yerleştirilmedi.