Charles Barkley, Kyrie Irving'e Su Şişesi Fırlatan 'Küçük Serseri Kıç'ı Çağırıyor

Brooklyn Webs, Pazar gecesi Beantown’da Boston Celtics’i devirdi. Web’ler yüksek güçlü hücumlarını bir 141 – 126 TD Garden’da galibiyet, işler Video oyunu 5 için Brooklyn’e geri dönerken seride 3-1 liderlik sağladı.

Sonuç olarak , aslında tüm dikkat, spesifik olarak tek bir olay üzerineydi. Bir Celtics hayranı, Webs yıldızına bir şişe su fırlatmaya karar verdi ve grup, soyunma alanına yöntemini uygularken Boston’da öne çıkan Kyrie Irving. Doğrudan Irving’in kafasını ıskaladı ve video oyunundan sonra Irving ve Kevin Durant senaryoyu tartıştılar, Durant adamın (belirttiği gibi, gerçekten tutuklandığını ve şimdi bir ömür kısıtlamasıyla uğraştığını belirtti. Şişeyi fırlatan arena) “işi büyütmek” ister.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu durum, konuyu tartışan Charles Barkley’nin derisinin altına girdi. Clippers-Mavericks video oyununun ilk yarısında meydana geldi.

Kyrie Irving’e su şişesini fırlatan Celtics hayranı Charles Barkley “O punk kıçına bir bakın, onu merdivenlerden aşağı indirin ve Kyrie’nin onunla ilgilenmesine izin verin pic.twitter.com/b9a53 BvGQt

– gifdsports (@gifdsports) Might 31, 2021

“Şu küçük serseri kıçına bir bakın,” Barkley, hayranın tutuklanmasını gösteren video yayınlanırken belirtti. onu aşağıda rs, bırakın Kyrie bununla ilgilensin. “

Şimdi, Irving NBA’deki en şık ve yumuşak huylu kişilerden biri, bu yüzden muhtemelen bundan kaçınacaktır. Şans sağlanırsa Barkley’in burada önerdiği şeyi yapmaktan. Barkley en iyisi, bunun endişeli hayranlar tarafından düşük maliyetli yer değiştirmelerden en ucuz olanıdır ve sonuç olarak büyük yankılarla uğraşmaya başlayacaktır.

.