Charles Barkley, Grupların Beyaz Antrenörlerle Sadece 'Yolları Ayrıldığını' Belirtiyor: 'Kardeşleri Ateşliyorlar, Yolları Ayrılmıyorlar'

Dan beri Bu yazıda, 3 NBA baş eğitim görevi açık: Boston, Orlando ve Portland. Celtics’in konseri farklı durumlar altında başladı– Danny Ainge’nin şirketten ayrılma tercihini takiben Brad Stevens grubun ön iş yerine taşındı ve yedekte bir iş bıraktı– ancak diğer 2’si için, bu ifade onların görevden alınmalarını açıklamak için kullanıldı. bir sürü kaş kaldırdı.

Hem Steve Clifford hem de Terry Stotts, dönemlerinin atışlarla değil, yöntemlerin ortak bir şekilde ayrılmasıyla sona erdiğini gördüler. Pek çok insan, Charles Barkley’nin Cumartesi gecesi Brooklyn Nets’ten ve Milwaukee Bucks’ın Barclays’de mağlubiyete uğramasından önce koroya katılmasıyla, bir grup koçun diğerine karşı aşırı derecede başına gelen tuhaf bir fenomen olduğuna dikkat çekti.

” Portland ve Orlando’daki yöntemlerin paylaşılması,” dedi Ernie Johnson. “Steve Clifford Magic ile çıktı, Terry Stotts Portland Path Spor Ceketleri ile çıktı …”

” Amerika, bu onların beyaz olduklarını gösteriyor,” Barkley belirtti. “Kardeşleri kovuyorlar, yöntemleri ayırmıyorlar.”

Shaquille O’Neal ve Kenny Smith, Barkley’nin bunu dile getirmesiyle dalga geçse de, aslında orada Son zamanlarda, Siyah koçların, beyaz koçların hem kapıya girme hem de kötü hava koşullarında oynama şansını nasıl elde edemeyecekleri hakkında pek çok söylem. Tüm bunların arasında, ideal olarak “ateş” ve “kısmi yöntemler” kullandığımız yöntemi de gelecekte mikroskobik mercek altına alabiliriz.

.