Charles Barkley, Conan O'Brien ile Shaq'ın Ayın Sadece 10 Saat Uzakta Olduğunu Düşünmesini Düşündü

Pek çok ünlü NBA içinde dakikalar var, ancak en komik olanlardan birkaçı ya Shaq ya da Charles Barkley (sıklıkla Shaq) o kadar gülünç bir şey söylüyor ki, ekibin geri kalanı kıkırdamayı ve ne kadar saçma olduklarını alay etmeyi bırakamıyor. Fantastik örnekler arasında, Shaq’ın geri döndüğünde Ernie’yi düpedüz ızdıraba gönderen gülünç gaz tankı teorisi var.

Yine de, o ve Conan O’Brien, Chuck’ın Conan Çarşamba gecesi. Conan, Shaq’ın nasıl özel bir zihne sahip olduğunu sordu ve 2, Shaq’ın ayın sadece bir olduğuna inandığı zamanı tartışmaya başladı. Atlanta’da dışarıda görebileceği için bir saatlik uçuş mesafesinde, ancak sadece beş saatlik bir uçuş mesafesindeki California’yı göremiyor.

Gerçekten, NBA sektörlerinin içindeki en çirkin arasında ve sadece sahip olduğu gerçeğine dayanıyor 17, 000 şu anda YouTube’daki görüşler bana yetersiz bireylerin bunun büyük saçmalığını gerçekten gördüğünü veya buna değer verdiğini gösteriyor.

Bu tartışmayı dinlemeye ihtiyaç duyduğu için fiziksel olarak yaralandığı için bu da inanılmaz bir Ernie tepkisi alıyor.

TNT

En iyi yanı, Shaq’ın programda daha sonra kendisine haber verildiğini ifşa etmesi, bunun aya 3 günlük bir uçuş olduğunu değil

saattir ve bundan sonra olduğunu gösterir ki 26 kapalı saatler. Shaq Math, kesinlikle Steiner Mathematics’in kuzenidir.

.