Chad Johnson Geç Yıkıldı, Ancak Boks Fırlatmasına Dayandı

Miami’de Pazar gecesi düzenlenen 2 ünlü boks sergisinin ilki, önceki NFL yıldızı alıcısı Chad Johnson’ı – diğer adıyla Ochocinco – Floyd Mayweather-Logan Paul savaşı öncesinde alt kartta 4 rauntluk bir mücadelede eski MMA dövüşçüsü Brian Maxwell’i ele geçirdi .

Johnson’ın, boks ringindeki ilk deneyiminde Nate Robinson ile aynı kaderi paylaşacağından endişe edenler için, ön gösterim, ringde mükemmel hareket eden ve hatta Maxwell’i birkaç kez Desus ve Mero’nun çağrıda zevkine etiketleyen önceki futbolcu.

Pek çok keçe Ochocinco 3 turda öndeydi, ancak bu bir sergi olduğu için ring kenarında bir seçim sunacak hiçbir jüri üyesi yoktu. ancak 4. rauntta, Johnson, Maxwell’den onu tuvale geçiren sağ elini yakaladığı zaman ölümünü pratikte yerine getirdi.

Johnson neredeyse anında ortaya çıkma ve web tarafından ölüme mahkûm edilmeyi önleme yeteneğine sahipti ve boks atışına nakavt olmadan katlandı, sadece acı çekti Bir tanesi yere serildi ve bazı güçlü yumruklar bıraktı ve nispeten rahat görünüyordu, bu da ana kazanan olmasa bile bir galibiyet gibi görünmesi gerekiyor. Compubox istatistiklerinden görebileceğiniz gibi, Maxwell rahatlarken Johnson yumrukla aktifti ve özellikle dövüşün ilerleyen zamanlarına kadar agresif değildi, çünkü Johnson mindere yerleştirildiğinde açıkça tükeniyordu.

Sonuç olarak, Terrell Owens’tan ring tarafında bile yardım alan Ochocinco için etkili bir geceydi.

.