Celeb Fitness Eğitmeni Corey Caillet, Yolda Kalan Formda Kalmak İçin Rehberlik Paylaşıyor

“Go Bag”, tercih ettiğimiz yıldızlar, sanatçılar, şefler, profesyonel sporcular ve inanan liderlerimizle psikolojik olarak nasıl kaldıkları ve karayolunda nasıl formda kaldıklarına dair röportajlar gerçekleştirir.


Corey Calliet, yıldız onu kaydederken Michael B. Jordan’ı Gürcistan’da memnun etti 2015 çizgi roman aksiyon filmi, Harika 4.

” ekibi forma girmek istediğini belirtti, “diyor Calliet. “Aynı gün, onunla sağlık kulübünde bir egzersiz için tanıştım.”

Gerisi fiziksel uygunluk geçmişidir. 2 aslında Calliet’in Creed , Siyah için vücut iyileştirmeleri yoluyla Jordan’a yardım etmesiyle etkileşime girmeye devam etti. Panter ve son zamanlarda Amazon Prime’ın Pişman Olmadan aslında giderek telaşlı hale geldi, hala süper yıldızla dünyanın dört bir yanındaki film setlerine gidiyor.

Bu yüzden Calliet ile “Go Bag” serimize başlamak ve Michael B.’yi yaşarken askeri düzeyde nasıl formda tuttuğunu duymak çok uygun görünüyordu. denizaşırı Berlin, Almanya. Tüm kelimeler onun.

ENERJİ | Yol Karması

Nezaket

Karayolunda, yol karması, tercih edilen ikramlarımız arasında . Sağlıklı, keyifli bir tedavi olmasını seviyorum ve Michael da bundan hoşlanıyor. Yalan söyleyebilirim ve size son derece doğal, kuru meyve çeşidini tükettiğimizi bildirebilirim, ancak gerçek bu değil. Gerçek şu ki, zamansız yolun çikolata parçalarıyla birleşmesini seviyoruz. Kuru meyveleri de kayısı, kiraz ve muz gibi bir ikram olarak severim, ancak çikolatayı yol karışımında bulundurmanız gerekir.

Egzersizler boyunca bir içecek için, BCAA’ları ve elektrolitleri olan Reign enerji içeceğini seviyorum . Egzersizden önce vücuda bir şey almak çok önemlidir.

BURADAN KLASİK YOL KARIŞIMI SATIN ALIN: 2 $

GÜÇ | Kafir Demir Direniş Grupları

Nezaket

Bir dizi direnç bandına sahip olmanın gerekli olduğuna inanıyorum. Bantlar tüm vücuda bağlanabilir, ancak özellikle kollar ve ayrıldığınızda sırtınız için harikadır. Aynı şekilde şınavlarınızın problemini arttırmak için harikalar – onları arkanıza koyun ve her iki yöntemde de dirence yardımcı olurlar.

Vücut ağırlığından yararlanabilen, ancak stresi artırmak için direnç bandı da dahil olmak üzere küçük bir yüksek yoğunluklu kardiyo egzersizi yapmayı seviyorum. 30 ikinci oğlu, 30 saniye kapalı. Bukleler, İtme, Çömelme.

Bu her şeye çarpıyor.

BURADAN DEMİR İNFİDEL BANTLAR SATIN ALIN: $ 80

VÜCUT ZIRHI | Kurt Taktik Ağırlıklı Yelek

Nezaket

Michael Pişman Olmadan için çok fazla askeri teçhizat kullanıyordu, bu yüzden ona ağırlıklı bir yelek giydirerek onu hazırladık. eğitim seanslarımız. Bu, hazırlığımız boyunca sürdü ve Almanya’ya gittiğimizde bir dükkana girip bir yelek aldık. Eğitimimiz boyunca Creed 3, için de bir tane kullanacağımıza inanıyorum – Bu sürekli yükü içermesini ve onu daha güçlü yapmasını seviyorum.

Yakın zamanda Creed 3 için eğitime başladık, Geçmişte yaptıklarımızı aştığımızdan emin olmak istiyorum.

BURADAN TAKTİK AĞIRLIK YELEK SATIN ALIN: $ 119

BUZZ | Beats By Dre Kulaklıklar

Nezaket

Müzik, titreşimleri korumak için çok önemlidir. Başkalarını rahatsız etmeden melodilerinizi duyabilmeniz için bu gürültü önleyici kulaklıkları seviyorum. Onlar da bir seyahate çıktıkları için harikalar. Michael ve ben Drake, DaBaby, Young Jeezy ve Old Jeezy gibi antrenman yaparken çok fazla rap yapacağız.

Özellikle Ekonomik krizi seviyorum Ben de aynı şekilde Tuxedo gibi biraz farklı ortamlara aldırmayın.

BURADAN BEATS KABLOSUZ KULAKLIK SATIN ALIN: $ 199

KAS YAKITI | ISO’yu kısaltın Peynir altı suyu proteini

Nezaket

Egzersizlerimizi yaptıktan sonra sallamaktan hoşlanıyorum. Zor antrenman yapıyoruz ve hepsinden en iyi şekilde yararlanmayı diliyoruz. Bu protein tozu müthiş, basitçe su içeriyor. Michael geleneksel çikolata tadını seviyor, ancak ben şahsen Fruity Pebbles çeşidini seçiyorum.

BURADAN SATIN AL: $ 30

ZEKA | Haykırmak

Nezaket

Bugünlerde en önemli şeyim şifa ve bunu Whoop grubu ile daha yakından takip etme yeteneğine sahip oldum. Kalp atış hızımızın seansımızın devamlılığı gibi, bilmek istediğim çok sayıda harika bilgi sağlar. Bu, yapılmakta olan gerçek işi anladığınız zamandır. Uykumu takip etmeyi severim. Bu, video oyunumuzun tamamen başka bir seviyesidir ve bize meditasyon ve uyku üzerine çok daha derin bir konsantre olma fırsatı sundu.

Vücudunuzun nerede olduğunu anlamak her zaman mükemmeldir. Zorlanmanız gerekip gerekmediğini anlamak mükemmel.

BURADAN KİMLER İÇİN KAYDOLUN: $ 30 / AY

ŞİFA | Hyperice Go

Nezaket

Büyük bir hayranıyım Masaj silahları için Hyperice ve daha küçük boyutlu yepyeni tasarımlarını seviyorum. Yolun üstesinden gelmek için harikadır ve bir sonraki oturum için hepimizin hazır olmasını sağlar.

.