Cedric Mullins, Red Sox'a Karşı Bir Pop Sinüsünü Olasılıksız Bir Üçlüğe Çevirdi

Acele Beyzbolda, özellikle Olağandışı Beyzbol vuruşlarında önemli bir özelliktir. Baltimore Orioles’in dış saha oyuncusu Cedric Mullins’e gelince, hızı ve Boston Red Sox’tan gelen biraz sığ dış kargaşası Pazartesi gecesi bir pop sinek üçlüsüne dönüştü.

8. devrenin altındaki top oyunu birbirine bağlıyken Mullins, Boston sahasının altından kalktığı 3. üssün arkasında bir uçan top attı. Topa eldiven takmak için uzun bir yöntemi değiştiren Gold Glove kısa kollu Xander Bogaerts bile herkes için zor bir oyundu. Ancak 3. meydancı Raphael Devers yaklaşırken biraz fırlatmış olabilir ve topu saklamak yerine yere düştüğü için topu biraz salladı.

Mullins oyun boyunca çok koştu ve 2. tura çıkıp 3. tura çıktığında jetleri açtı. Sox yakalayıcısının gerçekten oyunda 3. sırayı alması gerekiyordu, ancak Boegarts, Mullins’i 3. sıraya kadar yenmek için zamanında atışı yapamadı.

Oyunun Bogaerts’ı ne kadar pozisyon dışına çıkardığından bu yana, hata yerine vuruş olarak kabul edildi. Ve gerçekten öyle, çünkü sihri burada ortaya çıkaran ve O’ları 2 grup arasında sezon serisinde bir video oyunu kazanan ilk ev grubu konumuna getiren Mullins oldu. Oyun büyük bir karmaşa gibi görünüyordu ve TELEVİZYON yayınlarına göre StatCast dönemindeki en hızlı üçlü olarak düştü.

Jerry Remy, Cedric Mullins’in basitçe beyzbol tarihinin en hızlı üçlüsünü vurdu. 168 ayağa kalktı. Statcast zamanlarında (2015 – mevcut), en hızlı flyball üçlüsü oldu. Nick Castellanos’un 185 – altbilgisi 2015 vardı.

– Alex Speier (@alexspeier) May 11, 2021

Mullins kısa bir süre sonra eve getirildi ve Orioles, galibiyeti almak için sigorta kapsamına girdi, 4-1. Ve gerçekten hızlı dış saha oyuncusu için çok önemli olduğu bir gecede harika bir vurgu makarası oyunu.

.