Cazibe, Video Oyununa Neredeyse Benzer Bir Video Oyununda 4 Memphis'e Karşı Kazandı 3 Video Oyununu Tamamladı

Aslında tüm serilerde geçerli olduğu gibi, Jazz-Grizzlies ön dizisinin 4. video oyunu, Memphis 4. serinin sonuna kadar ertelenmeyi reddettiği için tam bir kavgaydı. çeyrek. Utah, üç noktadan atışlarını kullanarak kendileriyle Grizzlies arasına hızlı menzil koymak için acele ile çift haneli potansiyel müşteri açma kabiliyetini ortaya çıkardı, ancak Memphis’in tutarlı tekniği, aralıksız enerjileriyle alanı sürekli olarak kapatmalarına izin verdi ve saldırı tasarımı.

Video oyunu 4, neredeyse Video oyunu 3’e benziyordu; cazibesi, 4. çeyrekte kendilerini bir it dalaşında keşfetmek için birkaç kutlamanın kontrolünü nispeten ele geçirirken, basitçe düşüşe geçen bir Grizzlies grubuna kıyasla herhangi bir noktada dönmek için. Video oyunu 3 gibi, Jazz bu Memphis suçlamalarını savuşturmak için bol miktarda irade gücü ortaya koydu ve sonuçta bir 120 – 113 galibiyet ve 3-1 seri liderliği için geri çekildi.

Başlangıçta, Dillon Brooks ve Ja Morant, Memphis için çok sık yaptıkları gibi, konteynere gidip bazı endişeleri açığa çıkarmaya devam ederek bir ileri-geri ilişkiydi. Utah sınır savunması ile.

Öte yandan, her geçen gün daha rahat bir hale gelen Donovan Mitchell’dı, tonu belirledikten sonra serinin en iyi video oyununu oynayan Jordan Clarkson’dan bir hamle geldi. .

İlk yarıda Utah, kendilerini başka bir dövüşte keşfettikleri için beş sayılık bir liderlik yaptı. Video oyunu 3 gibi, Clarkson ve Gobert yuvarlanırken kontrolü 3. turda ele geçirdiler ve işleri bir 100 – 87 liderlik girişine doğru genişletmeye başladılar 4. içine.

Utah 4. çeyrekte bir 13 – puan kazandıktan sonra, hamlesi gittikçe durdu Donovan Mitchell çok erken, çeyreğin ilk 6 artı dakikasında 6 sayı attı. Öte yandan, De’Anthony Melton’ın 15 4. çeyrek sayılarında olduğu gibi, Grizzlies için onları karışıma geri götüren olası bir kahraman değildi. (video oyunundaki tek noktası) Memphis’i oynamak için 4 dakika ile Utah’ın 2’si kadar içine çekmek.

Melton yardım ettikten sonra Video oyunu 3 ile aynı senaryoyu takip ediyor. Grizzlies yakın cazibesini bir eşyaya götürdü, Utah kapıyı Mike’ın Morant’ın bir şeridi tarafından harekete geçirilen hızlı 10 -2 koşuyla çaldı Conley ve Grizzlies arasında eski grubuna karşı tüm zamanların en iyilerinden bir 3.

Mitchell, video oyununu maçın en yüksek 30 puanıyla bitirdi ve galibiyette 8 yardım aldı, dakikalarının ulaştığını gördü Clarkson’un 24 ve Gobert’in 17 puan. Öte yandan, Morant puanlaması 23 ve dağıtım ile Memphis’ten aşina olduğumuz bir durumdu. pennies, Brooks ve Jaren Jackson Jr.’dan 21 puan alırken, ancak güncel kalmak için derinden yeterli atış yapamayabilirler. cazibesi. Utah geceyi 17 üç sayı çizgisinden – 34 bitirirken, Memphis sadece 10 – için – 35

Video oyunu 5 şimdi seriyi Utah’a geri gönderiyor, burada cazibenin seriyi 4-1’de tasfiye etmeyi hedefleyeceği, ancak bu Memphis’in gerçekte ne kadar iyi oynadığının ve her video oyununun gerçekte ne kadar yakın olduğunun bir işareti olmayacak.

.