Bucks Guard Donte DiVincenzo Sol Video Oyunu 3, Ayak Kontüzyonuyla Isıya Karşı

İçin Video oyunu 3’ün ilk yarısı Miami Heat’e karşı Milwaukee Bucks için oldukça iyi geçti. Bucks, karayolunda 17 sayıya kadar puan alarak Miami’nin hücumunu korumaya devam ediyor ve olağanüstü şut kalitesi yaratıyor. Bucks için pozitifliğin bir istisnası vardı ve bu, başlangıçta gardiyan Donte DiVincenzo’ya bir tür sakatlık olarak geldi.

2. çeyrekte, DiVencenzo bir sürüşte sol ayak sakatlığı geçirdi, bu da onun zemini hemen terk edip soyunma alanına gitmesini gerektirdi ve İlk yarıdan önce Bucks, gecesinin yapıldığı bir sol ayak kontüzyonunun erken tıbbi teşhisini ortaya çıkardı.

Donte DiVincenzo (sol ayak kontüzyonu) bu gece geri dönmeyecek.

– Milwaukee Bucks (@Bucks) Mayıs 28, 2021

DiVencenzo, Video oyunu 3’te sadece 9 dakika durdu, hepsini kaçırdı 4 atış çabası. Seri için genel olarak, Heat’e karşı hücumda gerçekten zor zamanlar geçirdi, bu da bazılarının eksikliğinin o andaki etkisini sorgulamasına yol açabilir. Dolar derinlikle dolmuyor ve DiVencenzo masaya en kaliteli savunma ve hızı getiriyor. Ayrıca dengeli 10. Bu sezon video oyunu başına 4 sayı ve 5,8 ribaund, dönüşüyor 37. Bu seride savaşlarından önceki üç puanlık çabalarının yüzde 9’u.

Basitçe görülmeye devam ediyor DiVencenzo’nun aksiyonu bitebileceği sürenin uzunluğu, ancak herhangi bir eksiklik muhtemelen Bryn Forbes ve Pat Connaughton gibi oyuncular için oyun süresinde bir artışa neden olacaktır. Bucks Heat’i geçip ilerleyebilirse, yüksek güçlü Brooklyn Nets ile olası bir maç kurarlar ve temelde DiVencenzo, Milwaukee’nin Kyrie Irving ve / veya James’e karşı alternatif olarak kesinlikle savunmak isteyeceği bir oyuncudur. Sertleş.

.