Brad Stevens Confesses'in 'Görmesi Zor' Web'leri Playoff Maçlarından Önce Kaybetti

Boston Celtics, bu sezon sayısız sakatlığı ve COVID ile ilgili karşılaşmaları ne olursa olsun, NBA playofflarına gidiyor. Grup, Washington Sihirbazlarını ortadan kaldırarak Salı gecesi Doğu Konferansı’nda 7 tohumluk attı, 118 – 100, Jayson Tatum’dan bir canavar gezisinin ve Kemba Walker’dan gerçekten harika bir gecenin ardında.

Şimdi işler değişiyor Washington’a karşı bir defaya mahsus olmaktan çok daha zor. Boston’un Brooklyn Webs ile ilk tur maçına çıktığı, sağlıklı, All-Star oyuncularının 3’ünü de övünen ve Celtics’i bu sezon 3 kez mağlup eden 7 numaralı yöntemlere sahip olmak. Grup tamamen sağlıklı olsa bile bu Boston için yüksek bir iş ve sonuç olarak Brad Stevens’ın yaklaşan maça son derece dürüst bir tepkisi oldu.

Brad Stevens: “Kendinizi Brooklyn’e hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Onlar en iyinin en iyisidir. NBA hayranı, bu insanların kaybettiğini görmek zor. Harika oynamamız ve birlikte mükemmel oynamamız gerekecek. “

– Keith Smith (@KeithSmithNBA) Might 19, 2021

Bir yandan Stevens’ın böyle bir şey söylemesi biraz tuhaf, çünkü bir antrenör, Celtics için her ne olursa olsun tıklamayı içeren bir ileri rota olduğunu itiraf etse bile, video oyunları oynanmadan önce beyaz bir bayrak fırlatıyor gibi görünüyor. Öte yandan, normal antrenör konuşmasını almamak ve daha çok görünen şeyi ifade etmekle ilgili canlandırıcı bir şey var – kesinlikle, Boston’un Brooklyn’i yenmesini görmek zor! – yaklaşan maç hakkında.

Celtics-Nets Video Oyunu 1 Mayıs Cumartesi günü saat 20: 00’de EST’de açıklanacak 22.

.