Blake Griffin Brooklyn'de Yine Her Şeye Smaç Yaparken NBA Taraftarlarının Büyük Şakaları Var

Brooklyn Nets, Pazartesi gecesi Video Game 2’de Bucks’ı

– puanlık bir yenilgiyle Milwaukee’de 2-0 öne geçirdi ve erken bir öne geçti. ve asla serbest bırakmayın. Kevin Durant ve Kyrie Irving tipik olarak mükemmeldiler, ancak James Harden sakatlık nedeniyle sahadan çekilmiş olsa bile, bu serinin şirket kontrolünde olmalarını sağlayan şey İnternet işlevi oyuncularının süregelen inanılmaz oyunu.

Bunların başında, Detroit’ten bir satın alma aldıktan sonra Webs’e asgari bir teklifle kaydolan Blake Griffin var. Pistons ile birlikte, Griffin’in diz sakatlığı, onu mesleğinin başlarında fenomen yapan atletizmi gerçekten zayıflatmıştı, çünkü asla 2019’dan baskın tipe geri dönmedi. ) neredeyse tek başına Pistons’ı Milwaukee tarafından püskürtüldüğü playofflara sürüklediğinde. Bu sefer, Griffin bir merkez parçası yerine tamamlayıcı bir parça haline geliyor ve parlıyor. Büyük bir Video oyunu 1’den sonra, Griffin Video oyunu 2’de 7 sayı ve 8 ribaund ile çıkış açısından hücum açısından biraz daha huzurluydu, ancak Giannis’i defansif olarak boğmaya devam ediyor ve 2 konteynırı oldukça gürültülüydü.

Blake, Web’e kaydolduğu için saati tersine çevirdi ve Video oyunu 2’de bir dizi klasik smaç attı, biri geri çekildi ve bir tanesi Giannis’e atmak için standart bir kesimde.

TNT yayını, Blake’in smaç yapmadığı sezonun istatistiklerini bile gündeme getirdi 20 Pistons ile video oyunları, ancak 33 33 ) video oyunları İnternet ile eğlendi.

Rutin sezon boyunca, İnternet ile birlikte olduğu süre boyunca hayranlar, Griffin’in en başından beri tank olup olmadığını yüksek sesle sorguladı Sezonun ilk yarısında Detroit’ten satın almayı korumak için, ancak bu seride Milwaukee’ye karşı oynadığı yöntemle taraftarlar, kendisini bir rakibe kaptırmak için kum torbası yaptığı konseptiyle çok eğleniyor.

Gerçek şu ki Griffin üretmemesinin istendiği pozisyon, kendisini top sürmeden bulmaya çalışın, ancak sadece yakala ve vur veya bir silindir ve kesici olarak lobları veya cep paslarını yakalayın. Brooklyn’de oynarken kesinlikle daha zıplayan ve daha heyecanlı görünüyor ve bunun için onu suçlamak zor, ancak yine de sırılsıklamda etkili olması sürpriz değil.

Artık gerilemede yaptığı yöntemi hala uçurabildiğine göre sorgulamamız gereken bir şeydi, ancak düzenli bir pistle hala fırlayabileceği açık. — bu Pistons taraftarlarının görmesi için biraz can sıkıcı olsa bile.

33

.