Bir 'Galaksinin Koruyucuları' Bilgisayar Oyunu Ekim'de Square Enix'ten Çıkıyor

Square Enix’ten daha çok beklenen video oyunları aslında kesinlikle hiçbir şey değildi, ancak işin Marvel’s Guardians of the Galaxy’yi

ortaya çıkardığı Pazar gününe kadar uzun yıllar boyunca bir rapordu. dünyaya. Bu, son birkaç yılda ortaya çıkan hareketli görüntülere dayanan bir video oyunu değil, ancak yine de Square Enix tarafından hazırlanan bir ilk hikayenin bilgisayar oyunu hayranları için olduğu belirtildi.

Fragmanın kendisi tüm ideal notları vuruyor. Eğlenceli, karakter yüklü ve Guardians of the Galaxy’nin bir üyesi olarak oynamanın neye benzeyeceği konusunda bizi heyecanlandırmaya yetecek kadar aksiyon içeriyor. 2020’ın

Marvel’s Avengers

ile yaptıkları bir hatayı önlemek için de aynı şekilde davrandılar. karakter stilinde. Video oyunundan farklılar, evet, ancak yine de mükemmel görünüyorlar. Avengers video oyunu elbette MCU’da yaptıkları yöntemi aramadığı için tepki aldı, ancak tasarımlar basitçe görünmüyordu.

Fragmandan sonra Square Enix, video oyununun neye benzeyeceğini ortaya koydu. Guardians’ın her üyesi olarak oynamak zevkli olsa da, karakterler arasında sürekli geçiş yapmaya çalışmak bir karmaşa olurdu. Oyuncuyu tek bir birincil karakter olarak tutmak, odaklanmasını sağlar. Aynı şekilde, Peter Quill ve gardiyanların geri kalanı daha özerk davranıp bu seçimlere yanıt verdiği için oyuncunun seçim yapabileceği keyifli bir oyun mekaniği üretir.

Ortaya çıkan oyun gerçekten eğlenceli görünüyordu. Karakterler biraz fazla konuştu, ancak bu büyük olasılıkla römork işlevleri içindi, bu yüzden herkesin karakterini kontrol edebiliriz. Şimdi, erken belirtiler, tasarımcıların bir Guardians of the Galaxy video oyununun nasıl görünmesi ve ses vermesi gerektiğini gerçekten anladıkları bir video oyununu ortaya koyuyor. Hatta filmlerde gördüklerimize uyan, gerçekten sertifikalı müzik serileri bile var. Ve Ekim çıkış tarihiyle, hepsinin nasıl bir sürü fikirden çok daha hızlı oynadığını göreceğiz.

640

360

.